Перейти на мобільну версію сайту


15.06.2018

У ГАЛЕРЕЇ МИСТЕЦТВ ПРЕЗЕНТУЮТЬ «+48»

48_InternetУ новому туристичному сезоні, який в Кам’янці-Подільському стартував наприкінці квітня, Галерея мистецтв державного історичного музею-заповідника представила поціновувачам мистецтва уже чимало виставок, сформованих як із колекцій фондів музею, так і з приватних. Зокрема, організовано експозиції дрібної пластики, ювелірного мистецтва та художнього металу, ретро прикрас, арт-квілту Наталі та Іллі Лашків; відновлено експозиції художніх полотен Дмитра та Ольги Жудіних, Володимира Гагенмейстера та Олександра Грена. Продовжує діяти щомісячна виставка «Історія унікального експонату».

А вже цієї неділі, 17 червня, о 15:00, Галерея мистецтв запрошує охочих на урочисте відкриття мистецької виставки «+48» викладачів Вроцлавської академії мистецтв імені Євгеніуша Гепперта, яку присвятили 100-літтю незалежності Республіки Польща. Презентація робіт художників відбудеться під почесним патронатом Генерального Консульства РП у Вінниці.

У залах Галереї мистецтв експонуватимуться 48 художніх робіт – від абстракції до реалізму, виконаних у різноманітних видах та жанрах мистецтва. Виставка презентуватиме живопис, графіку, фотографію, скульптурні інсталяції, ассамбляж тощо.

Вроцлавська академія мистецтв імені Євгеніуша Гепперта – польський вищий навчальний заклад, який славиться відомими випускниками та сильним осередком викладацького складу. Саме професори, викладачі, аспіранти академії підготували виставку «+48». Чому обрали саме таку назву? «+48» – телефонний код Польщі.

Свою творчість митці Вроцлава вже представили на розсуд любителів мистецтва в Львові та Луцьку.

Організатори вважають, що виставка «+48» в усій різноманітності стилів, тем, технік і способів вираження буде цікавою кам’янчанам та гостям міста, стане діалогом, різновидом спілкування та сприятиме інтеграції творчих середовищ України та Польщі.

Також зазначимо, що на період експонування виставки «+48» (17 червня – 1 липня), показ художніх робіт О.Гре­на, В.Гагенмейстера та Жудіних буде призупинено.


Теги: Галерея мистецтв, виставка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.