Перейти на мобільну версію сайту


19.07.2019

СВЯТО СЕЛИЩА САХКАМІНЬ

сахкамінь12 липня в селищі Сахкамінь відзначали День села «Сахкамінь мій, душі криниця». Це свято традиційно проходить в День святих Апостолів Петра і Павла. Після святкової Літургії в Сільському Храмі в клубі розпочався великий концерт. Наше свято розділили почесні гості на чолі з головою Гуменецької сільської ради Інною Григорівною Абдулкадирою, яка приїхала до нас із щедрими подарунками.

Глядачі на одному диханні дивилися концерт. Талановиті діти дарували пісні і танці. Їх змінювали дорослі – вокальні колективи «Елегія», «Подільське намисто» (керівник Надія Забродська), виступали неперевершені солісти: Олександр Коваль, Ольга Юр`єва, Анастасія Пасічник, Олександр Самойленко, Тамара Кухарчук, Ніна Тріцька), завідувач бібліотеки Олена Григоришина доторкнулася до серця глядачів зворушливою поетичною баладою «Дві душі». Драматичні колективи (керівник Ніна Волинець) розігрувалися веселі сценки: «Пенсіонери майбутнього», «Дієта» та «Чар-зілля». Справжню насолоду подарували глядачам дитячі танцювальні колективи «Квіти Поділля» (керівник Ольга Юр`єва) та «Grand» (керівник Дарина Романюк). Вміло та креативно вели програму наші ведучі: Олександр Коржинський та Анастасія Пасічник. Завершилося свято масовим гулянням. Свято вдалося на славу.

Велика вдячність Гуменецькій сільській раді, старості, депутату, спонсорам, організаторам та учасникам свята, всім, хто долучився до підготовки та проведення свята селища Сахкамінь.

Прес-служба Гуменецької ОТГ.


Теги: День села «Сахкамінь мій, душі криниця»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.