Перейти на мобільну версію сайту


15.06.2018

РЕТРОФЕСТ ВИЗНАЧИВ ПЕРЕМОЖЦІВ

ретрофестУпродовж минулого вікенду в Кам'янці-Подільському пройшов традиційний вже четвертий «РетроФест», який залишив після себе море позитивних емоцій.

9 червня перед сценою зібралися учасники та гості фестивалю «РетроФест», а організатори вже готувалися виходити на сцену. Першим вийшов оркестр Кам‘янець-Подільского військового навчального центру під керівництвом Андрія Жарія. Оркестрантів представила режисер фестивалю Наталя Мієдінова, програму фестивалю оголосила Олена Дика.

Відчуття ейфорії, щастя та ретро атмосфери. Сотні поглядів та ввімкнених камер на смартфонах. Звуки старої та нової музики. У цей день зірками стали автівки. Саме так пройшов парад ретро автомобілів. Більше 20 екіпажів проїхало містом протягом години. Розпочали з Вірменської площі, зупинилися для демонстрації та фотосесії біля ПДАТУ і завершили на Вірменській площі. Напевно, ця подія змусила вийти людей, якщо не на вулицю, то хоча б на балкони. Адже завдяки гучним пісням, які вмикала авто з еволюцією ді-джеїнгу, всі дізналися про фестиваль. Офіційна дизайнерка фестивалю Світлана Савельєва та ведуча Олександра Єрьоменко запалювали на авто з відкритим кузовом під ритми цієї музики.

Недільний ранок на Вірменській площі розпочався церемонією нагородження переможців ралі. Не забули й про кращих представників абсолютно різних номінацій: від швидкості, зовнішнього вигляду до душі залізного коня.

Оскільки учасників авторалі було чимало, переможців визначали в трьох категоріях: класи F, G та національний.

У першій номінації місця розподілилися так: I місце – ГАЗ-21 (Ігор Лащенко), II місце – ГАЗ-67 (Михайло Зіновійович), III місце – ГАЗ-21 (Сергій Малдур).

Переможна трійка у класі G: І місце – ВАЗ-2106 (Валерій Савітський), ІІ місце – ГАЗ-24 (Павло Лозовенко), ІІІ місце – (ГАЗ-24) Олександр Навроцький.
Завершальна частина щасливчиків ретроралі – національний клас складається лише з двох учасників: І місце – ЗАЗ-965 (Олександр Тукачов), ІІ місце – ЗАЗ-965 (Анатолій Колісник).

Цьогорічне Гран-прі, головний приз фестивалю, здобув учасник з Молдови Леонід Заєць разом із Волгою-120.

Було визначено переможців конкурсу «Елеганцій». Ними стали Ігор Лащенко, який посів І місце, ІІ місце у Петра Аргато, ІІІ місце – в Леоніда Зайця. Всі учасники отримали приємні подарунки від партнерів та дипломи.


Теги: емоції «РетроФесту»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.