Перейти на мобільну версію сайту


25.03.2016

РАДУВАВ «ТАНДЕМ»

У суботу, 19 березня, у РЦКМ «Розмай» народний аматорський театр «Тандем» давав виставу «Іван Васильович» за п’єсою Михайла Булгакова.

Враження від її перегляду залишилися лише позитивні - тішило все, і майстерна гра акторів, і чудові декорації, музичний театр "Тандем"супровід та бажання задовільнити культурні смаки вибагливої кам’янецької публіки.
Приємно й те, що спраглих до мистецтва в залі виявилося чимало. Зауважу, що всі кошти, зібрані від продажу квитків, підуть на проведення другого театрального фестивалю «Комора».

Народний аматорський театр «Тандем» бере свій початок із гуртка - театральної студії, яку веде в Центрі дитячої творчості режисер-постановник та водночас актриса театру Галина Коротенко.

Наприкінці 2011 року театр став народним аматорським. Починали із шести учасників, а тепер мають більше десятка. Усі вони - без акторської освіти, аматори, які люблять і хочуть займатися в театрі, звичайні ентузіасти, в яких хобі переросло у щось більше та займає весь вільний час.

Наразі в доробку «Тандему» декілька вистав, серед яких «Граємо дружну сім’ю або Гарнір по-французьки», «Бременські музиканти», «Вічно живі», «Маруся Чурай», «Є в ангелів від лукавого».
У виставі «Іван Васильович» акторський склад досить вдало підібраний: у ролі Зіни грає Анастасія Дзюбинська; Тимофіїва - Дмитро Пшечук; Уляни Андріївни - Галина Коротенко; Бунші - Геннадій Шкапоєдов; Івана Грозного - Денис Чорний; Цариці - Тетяна Дзюбинська; Милославського - Данило Колісник; Якіна - Олексій Лисий; Шпака - Влад Ільев; Дяка - Віталій Івановець.

Звукорежисер вистави Вадим Мозолюк, костюми підготоувала Наталя Качковська; у масовці виступали Анастасія Горпенчук, Олена Прудиус, Анастасія Кімаківська та Ігор Соколов.

Теги: народний аматорський театр «Тандем»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.