Перейти на мобільну версію сайту


12.04.2019

ПРОВЕЛИ ЗОНАЛЬНИЙ ОГЛЯД

огляд9 квітня відбувся зональний огляд художньої самодіяльності серед закладів загальної середньої освіти Староушицької селищної ради.  

У концерті було представлено 28 номерів різножанрового характеру. Демонструючи свої творчі здібності, учасники творчих колективів заявили про себе як про стильних, креативних і мистецько-обізнаних особистостей. Глядацька аудиторія активно супроводжувала оплесками кожен номер, і весь захід для присутніх промайнув наче мить. Всі номери заслуговували на особливу увагу і мали неабиякий емоційний вплив на глядачів. Загальне спрямування виступу було на патріотичне виховання на основі народної творчості, прищеплення почуття особистої гідності, відповідальності перед своєю Батьківщиною та родиною.  

Було складно визначитися з найкращими номерами, бо кожен був по-своєму цікавим, оригінальним та майстерним. А все це завдяки роботі педагогічних колективів, керівників та учнів закладів освіти. І все ж таки, журі визначили місця: вокальний жанр – І місце дует у складі Рудик Л.М. та учениці 10 класу Грушківського ліцею Гакман Ольги (акапельно), ІІ місце – учениця 8 класу Подільського ліцею Анастасія Коськовецька, ІІІ місце – учениця 3 класу Староушицького ліцею Ярослава Маланіч.

У жанрі хореографія: І місце – учні 9-10 класу Грушківського ліцею, ІІ місце – учні Староушицького ліцею, танець «Палала», ІІІ місце – учні 1-2 класів Грушківського ліцею. В інструментальному жанрі: І місце – зразковий дитячий духовий оркестр Староушицького ліцею, ІІ місце – ансамбль народних інструментів Грушківського ліцею. У фольклорному жанрі: І місце – «Подільські вечорниці» Грушківського ліцею. У літературно-мистецькому жанрі: І місце – гумореска Уляни Бузінської, учениці Староушицького ліцею; ІІ місце – художнє читання Катерини Тимчук, учениці Грушківського ліцею.

Прес-служба Староушицької ОТГ.


Теги: Староушицька ОТГ, зональний огляд

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.