Перейти на мобільну версію сайту


23.10.2015

ПЕРШИЙ НЕ ЖУЖМОМ

Перший відкритий театральний фестиваль еред аматорських театральних колективів «Комора» успішно пройшов 16-18 жовтня в РЦКМ «Розмай».

Упродовж трьох днів для глядачів працювали театральні колективи з Полтави, Хмельницького, Нововволинська, Фестиваль "Комора"Чернівців, Києва, Вінниці, Рівного та Кам’янця-Подільського. Охочі мали змогу взяти участь у майстер-класах із аквагриму, пісочної анімації, хореографії, «3D малюнока», енкаустики (малювання праскою).

Ніхто із учасників, що подарували стільки позитиву, не поїхав додому без перемоги.
Номінацію фестивалю «Краща вистава» повезли додому кияни, театр-студія «SPLASH», які представили на розсуд глядачів фантазію на тему Річарда Баха «Мій Джонатан». Номінацію «Краща режисерська робота» здобула вистава «Записки божевільного», за мотивами М. В. Гоголя від народного драматичного театру з м.Чернівці. «Краще пластичне вирішення» у вистави «Ікар» Юстинас Марцинкявичус (театр «Студія 5.1», м.Київ). «Краща вистава сучасної тематики» дісталася виставі «Дуже проста історія», автор п’єси Марія Ладо (народний театр «Авантюра», м.Нововолинськ). «Краща сценографія» у вистави «Над Часом» (за участю людей з обмеженими фізичними можливостями), народний театр-студія «Сьоме небо», м.Вінниця.

«Виразність театральних костюмів» представили дві парні вистави під загальною темою «Театр про театр»: лірична комедія «Святиня» О.Генрі і мелодрама «Хто сильніше» Стріндберга, театр «Маскам Рад», м.Київ.
«Краще музичне оформлення» у вистави «Запитай колись у трав» за п’єсою Ярослава Стельмаха, яку презентував народний театр «Лінк» (м.Кам’янець-Подільський).

Номінацію фестивалю «Оригінальне вирішення вистави» отримала вистава «Хто ти, Єва?» від театру-студії «9 Замок» з м.Чернівці. Номінації «За творчий пошук» була удостоєна вистава «Границя вічності» за мотивами повісті Осипа Турянського від театральної студії «І по всьому» з м.Полтава.

Нагороду «За збереження національних традицій» отримала вистава «Маруся Чурай» за мотивами поеми у віршах Ліни Костенко у виконанні театру-студії «Тандем» з Кам’янця-Подільського. Перемогу в номінації «Кращий акторський дует» здобула вистава «Strip-Tease» Славомір Мрожек від театру «Сонях» з м.Рівне та «Рок-н-ролл на заході» за п’єсою Михайла Хейфіца від народного театру «Дзеркало» (м.Хмельницький). «Кращий акторський ансамбль» - «Мишоловка» за Агатою Крісті у виконанні народного театру «Тандем» (м.Кам’янець-Подільський).

Не обійшлося без індивідуальних номінацій. «Мистецьку надію» отримала Анастасія Горпенчук за інсценізацію вистави «Маруся Чурай» (театр-студія «Тандем», м.Кам’янець-Подільський). Номінацію «Кращий актор» здобув Олексій Яцюта (вистава «Мій Джонатан», театр-студія «SPLASH») та Павло Текучєв (вистава «Ікар», театр «Студія 5.1», м.Київ).

«Кращим актором другого плану» став Дмитро Пшечук із вистави «Мишоловка» (народний театр «Тандем») та Тимур Бурлака із вистави «Ікар» (театр «Студія 5.1»).
«Кращою акторкою другого плану» визнали Аллу Бойко за виставу «Дуже проста історія» (народний театр «Авантюра», м.Нововолинськ).
«Спеціальний приз журі» отримав Юрій Прокопенко за участь у виставі «Над Часом».

Теги: фестиваль "Комора"

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:








Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu




Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.