Перейти на мобільну версію сайту


19.09.2014

ПЕРШИЙ ДЗВОНИК У ПОЗАШКІЛЬНИКІВ

15 вересня у всіх позашкільних освітніх закладах пролунав Перший дзвоник.
У міжшкільному навчально-виробничому комбінаті (МНВК) з цієї нагоди відкрили музей декоративно-ужиткового мистецтва. Привітати колектив комбінату та учнів зі святом приїхали міський голова Михайло Сімашкевич, заступник міського голови Василь Сукач, начальник управління освіти і науки міста Світлана Старченко, депутат міськради Євген Ободовський.освіта.JPG
У цьому закладі здобувають знання із дисциплін «Основи телекомунікацій», «Основи кулінарії», «Швейна справа», «Основи дизайну», «Агент з організації туризму» 648 школярів.
Директор МНВК Наталія Ілаш привітала учнів з початком навчального року та побажала, аби навички, здобуті в навчальному закладі, пригодились у житті. Після привітань гості перерізали стрічку в шкільний музей.
Святкували цього дня і в Центрі дитячої та юнацької творчості (директор Олександр Ткачук). Фея творчості, яка завітала на свято, звеселяла всіх іграми, танцями та розвагами. Порадували своїми виступами гурток народного танцю «Барвінок» і Діана Романова, вихованка гуртка естрадно-вокального співу «Веснянка» (керівники Лариса Піддубняк та Ольга Ділайчук).
З початком нового навчально року привітав колег та учнів і директор ДЮСШ №1 Станіслав Кшемінський.
Кращі працівники отримали подяки, а вихованки відділення художньої гімнастики та акробатики зачарували присутніх показовими виступами.

Теги: МНВК, ЦДТ, ДЮСШ, позашкільна освіта

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.