Перейти на мобільну версію сайту


09.05.2019

НІНА МАТВІЄНКО ПОДАРУВАЛА ПІСНЮ ДІТЯМ

славутинкаПочаток тижня у Кам’янці-Поділь­сь­кому ознаменувався приїздом відомої й талановитої співачки Ніни Матвієнко. Разом із колегою по творчому цеху Валерієм Вітром на запрошення президента Благодійного фонду «МіСТ» ім.М.Савенка Сергія Ісаєнка гості відвідали дитсадок «Світлячок», ліцей «Славутинка» та військовий ліцей. У двох останніх закладах співаки дали невеликий безкоштовний концерт.

Найбільше з візитом знаменитих гостей пощастило «Славутинці» (директор Олена Козлова). Ніна Митрофанівна та Валерій Сергійович оглянули ліцей, класи, в яких навчаються учні, дали для журналістів невелику прес-конференцію, а для учнів навчального закладу та педагогічного колективу заспівали по кілька своїх улюблених пісень.

Візит почесних гостей мав на меті досить благородну місію – благодійність і допомога дітям. Саме з цих міркувань свого часу народився відповідний проект під назвою «Вітер майбуття на мостах поколінь», у якому символічно переплелися прізвище Вітер та назва фонду «Міст».

Його куратор Сергій Ісаєнко так прокоментував появу проекту: «У першу чергу, ми орієнтувалися на можливість особистого знайомства дітей з наших підшефних закладів Хмельниччини з відомими людьми країни, які би власним прикладом мотивували, стимулювали до змін, до кращого життя. Усі люди, задіяні в проекті, живуть і працюють для України з Україною в серці. Вони готові поділитися теплом своїх сердець з дітьми».

Концерти, зустрічі та виступи проводяться абсолютно безкоштовно, жодних гонорарів знаменитості не отримують, і саме в цьому їхній вклад у проект «Вітер майбуття на мостах поколінь».

славутинка-1Ніна Матвієнко із радістю долучилася до справ, які не перший рік проводить благодійний фонд «МіСТ» ім.М.Савенка, адже сама співачка народилася в багатодітній родині й виховувалася в інтернаті. У сім’ї Ніни Митрофанівни було 11 дітей, і свої шкільні роки вона згадує з трепетом і ніжністю. Бувало і бешкетували, але саме в інтернаті вона здобула не лише освіту, а й розуміння, хто вона, чого прагне досягти в житті й якою для неї є Україна.

Любов до рідного народу, до пісні, звичаїв та традицій вона пронесла через усе життя. І щодня не втомлюється про це говорити.

... І лилася рікою українська пісня – то весела, то до болю щемлива... Спочатку для славутинців співав Валерій Вітер, а за ним слово взяла Ніна Митрофанівна. Зала ліцею купала артистів в оваціях і квітах, відомі мотиви підспівували в унісон. А Даріні Пшеничній неймовірно пощастило заспівати із Ніною Матвієнко акапельно. Дівчинка навіть отримала кілька безцінних порад від відомої співачки.

На згадку про візит учні ліцею «Славутинка» подарували гостям ляльки – точні копії Ніни Матвієнко та Валерія Вітера.

– Надзвичайно приємно, що Ніна Митрофанівна та Валерій Вітер завітали до нашого закладу, – ділиться враженнями директор Олена Козлова. – Дякуємо за цей подарунок Сергію Ісаєнку, який не перший рік допомагає навчальному закладу. Впевнена, що діти запам’ятають цю зустріч на все життя.

Наостанок Сергій Миколайович поділився планами на майбутнє. Каже, що мріє зібрати в одному великому залі всіх дітлахів підшефних закладів і подарувати їм концерт за участі відомих благодійників. Є надія, що це дійство пройде саме в Кам’янці-Подільському.


Теги: Ніна Матвієнко у "Славутинці"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.