Перейти на мобільну версію сайту


21.08.2015

НІМЕЦЬКА МАНДРІВКА СЕРГІЯ БОДНАРА

Минулого тижня відомий у місті дитячий письменник, художник та ілюстратор Сергій Боднар повернувся додому після кількаденного перебування в Мюнхені (Німеччина). Що ж занесло кам’янецького митця в європейське містечко – звичайнісінька літня відпустка чи, може… робота? Поспішаємо вивідати секрети у самого чоловіка.

Сергій Боднар відомий місцевим дітлахам як автор книжок «Таємниця зачарованої монети», «Янгол Вася у середній Сергій Боднар, Віталій Завадськийшколі», «Лицар Сірожка з ордену курдупликів», «Лицар Сірожка та Сніговий Карлик». Ще він є автором численних книжечок-розмальовок, котрі часто дарують діткам на Перший дзвоник чи інші свята. В арсеналі Сергія яких тільки немає розмальовок – і про ліс, і про те, як одягалася ялинка, легенди про місто, коровай, диво-вікна, легенда про годинник, весілля короваю, українську піцу, Тедді в Лондоні, снігові ватрушки та багато інших. Тому зовсім не дивно, що роботами Сергія Боднара зацікавилася й за кордоном.

Нещодавно українсько-німецька фірма «Максфарм» в особах Віталія Завадського (генеральний директор СТОВ «Агросолюшнс») та Хартмута Шимечека (співвласник фірми «Максфарм») замовила в письменника казочку для німецьких малюків. Сергій до такої пропозиції поставився дуже відповідально й у стислі терміни написав та проілюстрував казку «Мрії слоненятка». Літературним редактором виступила Віоліна Ситнік, а на німецьку мову переклала твір Мар’яна Француз. Таким чином, народилася чудова книжка-розмальовка «Ein kleiner Elefant und sein Traum», яка й була презентована мешканцям кількох дитячих будинків у Мюнхені.

Мандрівкою за кордон Сергій Боднар надзвичайно задоволений. Разом із Віталієм Завадським вони помилувалися неперевершеною архітектурою, відвідали найвизначніші пам’ятки Мюнхена, поспілкувалися з місцевими жителями, які виявилися дуже привітними та щирими, посмакували традиційними стравами. Митець був вражений красою та кількістю церков у Мюнхені, а ще сервісом, дорогами та умовами в інтернаті. Побалакавши з маленькими жителями сиротинця, аж ніяк не складається враження, що діти обділені долею, вони веселі і щасливі, а ще відкриті для знайомств із чужими людьми та спілкування. А їхні майданчики для гри швидше нагадують казкові містечка.

Завітали кам’янчани на гостину й до Генерального консула України в Мюнхені Вадима Костюка. Тільки уявіть: чиновник колись проживав у Кам’янці-Подільському і навіть закінчив ЗОШ №1! Виявилося, що дружина консула – художниця, а тому Сергію Боднару було про що поспілкуватися з колегою. Як результат, домовилися про співпрацю, а тому можна сміливо чекати на чергові сюрпризи від талановитого кам’янчанина.

Теги: Сергій Боднар, Віталій Завадський, Вадим Костюк, Німеччина

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.