Перейти на мобільну версію сайту


19.04.2019

НАПЕВНЕ, СИВОХА МСТИТЬ ЗА ЩОСЬ

сміх12 квітня пройшов третій етап 5-го ювілейного сезону «Ліга сміху». За проходження в наступний етап змагалися десять команд, за плечима яких по дві гри. Гумористам потрібно було зіграти полотно на тему «Старовинні ремесла або Рідкісні професії».

Перша п’ятірка розкривала старовинні ремесла, серед них були і гумористи з Кам’янця-Подільського зі своїм тренером Юрієм Ткачем.

Кам’янчанам випала честь відкривати гру. За підсумками виступу «Наш формат» отримав 5 балів, і знову Сергій Сивоха не віддав свого голосу кам’янецьким гумористам. Минулої гри Сергій Анатолійович також не підтримав нашу команду, що автоматично відправило їх у батл. За правилами гри, команди, які набрали максимум 6 балів, автоматично проходять далі, а решта змагаються в батлі, за підсумками якого визначаються команди, які продовжують участь у «Лізі сміху».

У батлі змагались «Наш формат» і «Дикий молодняк». Музичний батл пройшов за участі Тараса Тополі, фронтмена гурту «Антитіла». Музикант починав співати пісню, а гумористам потрібно було дотепно та в риму її доповнити.

Оцінювало батл п’ятеро тренерыв, команди яких не були задіяні: Гарік Бірча, Стас Боклан, Олена Кравець, Євген Кошовий та джокер Володимир Остапчук. За результатами музичного батлу «Наш формат» з п’ятьох підтримало четверо суддів: Стас Боклан, Олена Кравець, Гарік Бірча та Володимир Остапчук.

Теги: «Наш формат» на "Лізі сміху"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


ВИБОРИ-2020

Початок : 10.08.2020 12:14:00
Закінчення: 14.08.2020 12:14:00
Голосів: 392
Опитування активне.


Нові чи старі обличчя? За кого голосуватимете на місцевих виборах 25 жовтня - "старого" голову громади чи нового кандидата?

  
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.