Перейти на мобільну версію сайту


03.08.2018

НА ГОСТИНУ ДО КАМ’ЯНЕЧЧИНИ

гораївкаУ Центральній районній бібліотеці відбулася презентація фотокниги «Гораївка» Анатолія Бабійчука, який живе і працює в Австрії.

– Появі фотокниги передувала фотовиставка, яка в рамках «Європейського місяця фотографії», що проходила в 2016 році у Відні (Австрія), відкрила світу невеличке село на Кам’янеччині, – розповів користувачам бібліотеки Анатолій Бабійчук.

Світлини, які наповнюють книгу фотомайстра, складають яскраву портретну галерею мешканців села, а життєписи людей, поміщені біля фотографій, органічно їх доповнюють і складають єдиний живий образ.

До фінансування фотокниги причетні австрійський уряд, зокрема Міністерство культури, магістрат Відня, об’єднання австрійських художників.

Жителі с.Гораївка можуть пишатися, адже книга про людей їхнього села знаходиться в Музеї сучасного мистецтва Нью-Йорку, вийшовши накладом у 800 примірників, її можуть побачити у всьому світі. Простота, не фальшивість викладеного матеріалу – ось що цінне в книзі.

Презентацію підготувала і провела бібліограф ЦРБ Юлія Воронюк. Директор Кам’янець-Подільської РЦБС Оксана Лук’янчук подякувала за гостину Анатолію Бабійчуку та подарувала книги про Кам’янеччину автору, а через нього і Магістрату Відня та Міністерству культури Австрії.


Теги: презентація фотокниги А.Бабійчук

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.