Перейти на мобільну версію сайту


22.06.2018

«МЕТАМОРФОЗИ» БОРИСА НЕГОДИ

негодаУ Хмельницькому відомий кам’я­нецький художник-графік, живописець, заслужений художник України Борис Негода представив поціновувачам сучасного мистецтва свою нову виставку «Метаморфози». Експозицію відкрили в обласному художньому музеї.

Виставка презентує роботи Бориса Михайловича із серії «Скіфи», «Ангели» і «Метаморфози», виконані олійною пастеллю – рідкісною кропіткою технікою, схожою на мільйон штрихів, вкручень-краплинок. У презентованих творах митець виступає як творець образів, які додають сили духу і радості, яскраво утверджують ідею української самосвідомості та народності, вражають дивовижним світом краси, життям, щастям та світлом.

Борис Михайлович – автор чималої творчої спадщини, який не збирається зупинятись на досягнутому. У нього ще чимало ідей і нових проектів – серед них і свіжі полотна, і нові персональні виставки, і виїзди на художні пленери тощо. Як зізнається митець, не зробив ще багато з того, що запланував.

Кам’янчани та гості міста можуть ознайомитися з творчим доробком Бориса Негоди в Галереї мистецтв, де діє виставка, що презентує 13 робіт автора, виконаних олійною пастеллю та аквареллю.


Теги: виставка Бориса Негоди

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.