Перейти на мобільну версію сайту


15.01.2016

ЛІТЕРАТУРНА КАВ’ЯРНЯ

Газета «КлюЧ» спільно з ГО «Територія розвитку» оголошує конкурс «Літературна кав’ярня». Ми шукаємо майстрів слова, поетів, прозаїків, публіцистів, драматургів, художників.

У Конкурсі можуть брати участь діти, віком 6-18 років.

Роботи на конкурс приймаємо до 31 березня поточного року за такими номінаціями: «Поезія», «Проза», «Публіцистика», «Драматургія», «Відеопоезія», «Малюнок».

Вимоги до конкурсних робіт:
До участі в конкурсі приймаються оригінальні роботи учасників винятково українською мовою. У номінації «Поезія» можна подавати не більше п’яти творів, незалежно від жанру. У номінації «Проза» можна подавати не більше двох різних за жанром творів без обмеження тематики. Максимальна кількість знаків для прозових творів – 100 тисяч знаків. У номінації «Публіцистика» можна подавати не більше двох соціально-спрямованих, актуальних для сьогодення творів. Максимальна кількість - 7 тисяч знаків. У номінації «Драматургія» можна подавати один твір за напрямком «Сценарій», «П’єса». Максимальна кількість знаків – 100 тисяч. У номінації «Відеопоезія» можна подавати не більше одного твору.

У номінації «Малюнок» на тему «Я люблю читати» беруть участь діти до 6 років.

Журі конкурсу протягом квітня поточного року підбиває підсумки, визначає переможців у кожній номінації. Переможці конкурсу під час Літературного вечора отримають дипломи, збірки та грошові премії.
Переможців визначають у таких вікових категоріях:

- діти, віком до 6 років;
- діти, віком 6-10 років;
- діти, віком 11-14 років;
- діти, віком 15-18 років.

Роботи з поміткою «Конкурс «Літературна кав’ярня» надсилайте за адресою: 32300, м.Кам’янець-Подільський, вул.Соборна, 27, редакція газети «Кам’янецький часопис КлюЧ». Електронний варіант приймається за адресою: info@klyuch.com.ua.

У супровідних документах чітко вказуйте назву роботи, номінацію, жанр, прізвище, ім’я та по батькові учасника, дату і місце народження, повну домашню адресу, контактний телефон, назву навчального закладу (клас), а також прізвище, ім’я та по батькові вчителя, керівника студії, який підготував до участі в конкурсі. Обов’язковою є фотографія конкурсанта. Інші відомості та матеріали – за бажанням.

За перебігом конкурсу слідкуйте на сторінках газети «КлюЧ», офіційному сайті klyuch.com.ua та наших сторінках у соціальних мережах.

Теги: ГО "Територія розвитку", конкурс, літературна кав’ярня

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.