Перейти на мобільну версію сайту


26.04.2019

ЛАГІДНЕ СВІТЛО «ВЕЛИЧНОЇ БІБЛІЇ»

виставка18 квітня у чернівецькому Центрі культури «Вернісаж» відбулося відкриття виставки творчих робіт українських митців «ВЕЛИЧНА БІБЛІЯ». Організатор проекту – асоціація художників-християн, ініціативою якої об’єднані митці, чиї серця та душі відкриті таїнству віри, чий олівець і пензель є продовженням думки та слова, що їх відкриває Біблія, чий талант та харизма є віддзеркаленням сокровенного.

Одвічні цінності, світло віри, духовна сутність глибоко пережиті митцями та донесені до глядача. Кожен твір – це власне оригінальне прочитання та розуміння християнської доктрини, це трансляція у простір часу великого, незбагненного, глибинного... Сучасні художники засобами сучасного мистецтва творять на вічну тему та мить за миттю будують міст із минулого в майбутнє, із академічного в новітнє, доводячи, що щире та справжнє мистецтво не має обмежень у формах, ідеях, кольорах, лініях, образах!

виставка-1Традиційний олійний живопис, сучасний акрил, повернена із давнини віків енкаустика; тонке лесування й емоційний рельєфний мазок; постімпресіонізм, сюрреалізм і гіперреалізм; скульптура та батик – мозаїчне розмаїття жанрів, стилів і технік збагатило виставку, продемонструвало незліченні можливості образотворчої мови, акцентувало художню автентику.

Проте головний меседж експозиції – Біблія як першоджерело та Книга книг, вогонь віри, запалений в душі кожного з учасників виставки, палке та щире бажання ділитися цим вогнем! Це те, що не можна виконати на замовлення, що не можна репродукувати, що не можна імітувати. Це те, що переповнює зсередини та рветься назовні за покликом серця, це те, що освітлює шлях. Саме тому вернісаж у Чернівцях був оповитий атмосферою добра, любові й гармонії. І, безсумнівно, кожен присутній примножив цю любов у собі та поніс у світ частку цього добра.

Інна БЕРЕЗІНА, мистецтвознавець.


Теги: виставка «ВЕЛИЧНА БІБЛІЯ»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


ВИБОРИ-2020

Початок : 10.08.2020 12:14:00
Закінчення: 14.08.2020 12:14:00
Голосів: 392
Опитування активне.


Нові чи старі обличчя? За кого голосуватимете на місцевих виборах 25 жовтня - "старого" голову громади чи нового кандидата?

  
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.