Перейти на мобільну версію сайту


04.12.2015

КИЯНИ ПРЕЗЕНТУВАЛИСЯ В КАМ’ЯНЦІ

28 листопада на території Старого замку, в приміщенні першого пристінного корпусу, відбулося відкриття виставки київських фотохудожників Юлії Сирової та Валерія Лещинського «Кам’янець, або Подільські пригоди київських фотографів».

Експозиція складається із 30 робіт, виконаних у різноманітних техніках. Найбільшу кількість світлин презентовано увиставка стилі мультиекспозиції та пікторіальної фотографії.

Привітали авторів з відкриттям персональної виставки голова ГО «Кам’янець-Подільський фотографічний клуб «Погляд» Юрій Савін, який і займався організацією експозиції в місті, член Національної спілки фотохудожників України Анатолій Іванов (Хмельницький), мистецтвознавець Інна Березіна, колеги фотографи, кам’янчани.
Юлія Сирова, яка прибула на відкриття від імені обох фотохудожників, розповіла про зйомки в Кам’янці, враження про місто та кам’янчан, історію створення виставки.

Особливої «родзинки» до експозиції додала колекція середньовічних костюмів Ірини Шухтуєвої. Про те, як виникла ідея їхнього створення та про співпрацю із фотографами і повідала майстриня.

Після відкриття виставки у підлітковому клубі «Сатурн» відбувся семінар-практикум «Абстрактне мистецтво та фотографія» за участі Юлії Сирової та автора і куратора проекту Анатолія Іванова. Митці розповіли про передумови, історію та розвиток абстрактного мистецтва і його зв’язок із фотографією. Отримані знання закріпили на практиці.

Теги: виставка, фотоклуб "Погляд"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.