Перейти на мобільну версію сайту


10.08.2018

КИТАЙГОРОДСЬКА КУЛЬТУРА «ВИБУХНУЛА» ГУМОРОМ

квкУ Китайгородській об’єднаній територіальній громаді проходять змагання з КВК. Наразі зіграно серію півфінальних ігор, які визначили майбутніх фіналістів, що 19 серпня позмагаються за титул кращої команди клубу веселих і кмітливих.

Першими змагалися команди з Китайгорода «Збірна тверезих людей» (капітан Юлія Самковська) та Демшина «Без обмежень» (капітан Олександ Любченко).

У грі впевнену перемогу здобув Демшин. Спонсорували виступ команд староста села Галина Гой і Юлія Красковська.

У гумористичному двобої між Вихватнівцями (команда «Вихватнівецький квартал», капітан Любов Королюк) і Дерев’янами (команда «В яблучко», капітан Василь Федоров), впевнену перемогу здобули останні.

квк-2Зал защораз вибухав новою хвилею реготу від жартів на сільську тематику, впізнаючи в героях сценок односельців. У перерві лунали гуморески від неперевершеної Ганни Сапожнікової.

Наступна гра між Калачківцями та Рогізною була не менш насиченою. Калачковецьке «Сільське таксі» (капітан команди Володимир Ванюшкін) підтримувала староста села Оксана Говоровська, а рогізнянські «Круті 90-ті», яку очолювала Тетяна Побережна, проспонсорували Ігор Палилюлько, Іван Особенко та Володимир Франтійчук.

квк-1Калачковецькі дітлахи не поступалися на сцені дорослим і досвідченим рогізнянським гумористам. Найважче було журі КВК, адже визначити з двох останніх команд кращу було справою нелегкою. Навіть розминка у форматі запитань-відповідей не дала єдиного переможця, тож у фінал пройшли дві команди.

У результаті у Вихватновецькому будинку культури у неділю, 19 серпня, змагатимуться п’ять команд – «Без обмежень» (с.Демшин), «В яблучко» (с.Дерев’яни), «Сільське таксі» (с.Калачківці), «Круті дев’яності» (с. Рогізна) і темна конячка – команда із с.Колодіївка «Драйвові бешкетники» (капітан Анна Андріящук).


Теги: КВК, Китайгородська ОТГ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.