Перейти на мобільну версію сайту


07.12.2018

«КРИНИЦЯ ДЛЯ СПРАГЛИХ»

флагман11 грудня Галерея мистецтв запрошує усіх охочих відвідати відкриття виставки «Криниця для спраглих» Тетяни Павлик, яке відбудеться о 14:00.

Тетяна Павлик – українська художниця, фотограф, член Національної спілки художників України. Працює у досить складній техніці – акварель (та ще й «акварель по мокрому»). Ця техніка не дозволяє виправляти, переробляти картини як при використанні олійних, гуашевих або інших фарб. Картини акварельними фарбами малюються з першого разу, що вимагає точності, віртуозності і навіть розвинутої інтуїції.

«Криниця для спраглих» представить на розсуд відвідувачів музею роботи художниці, які вона створила протягом 30 років. Домінантою виставки є духовна та релігійна тематики, які відображають складний період в Україні сьогодні. Кожна робота – це окрема подія, історія з життя, реалії нашої непростої доби. Не випадково виставка називається «Криниця для спраглих». За словами художниці, кожен потребує втамувати спрагу своєї душі живою водою з криниці мистецтва. Діятиме виставка до 31 січня 2019 р.


Теги: виставка «Криниця для спраглих» Тетяни Павлик

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.