Перейти на мобільну версію сайту


10.04.2015

КОРОЛЬ І КОРОЛЕВА ВИКОНАЛИ «КАРУЗО»

8 квітня в місті пройшов традиційний конкурс «Шкільний вальс–2015», у якому взяли участь 118 старшокласників із 14 навчальних закладів міста. Конкурс, який проводиться під егідою міського голови Михайла Сімашкевича, відзначив свій 5-річний ювілей.Шкільний вальс-2015

Конкурсанти змагалися в трьох категоріях: велика група, мала група і танцювальна пара. Розпочалось дійство показовим виступом «Карузо» у виконанні Ярослава Савчука і Катерини Юр’євої - «Короля» і «Королеви» «Шкільного вальсу-2014».

У напруженій боротьбі в номінації «Велика група» І місце здобули колективи приватної школи «Антей», ЗОШ №10 та «Мрія» ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. ІІ місце - у «Шарму» з НВК №14.

У номінації «Мала група» І місце - «Гармонія» з НВК №9 та «Сяйво» з ліцею; ІІ місце - «Тріумф» із СЗОШ №1, «Акварель» із ЗОШ №12, «Скай» із ЗОШ №7; ІІІ місце - «Камелія» із СЗОШ №5, «Енергія» із ЗОШ №7, «Ліберті» із НВК №3, «Експромт» з НВК №13, «Аеліта» із ЗОШ №15, «Зорецвіт» із НВК №16. 

У номінації «Танцювальна пара» Гран-прі отримав дует «Успіх» із НВК №14, а І місце розділили дуети «Аджанта» з НВК №8 та «Грація» з НВК №9.

«Королем і Королевою» «Шкільного вальсу–2015» став «Дует в гармонії» з НВК №9 - Анна Никитенко і Олександр Соломко.

Теги: конкурс «Шкільний вальс–2015»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.