Перейти на мобільну версію сайту


23.09.2016

«КОМОРА» ЗАПРОШУЄ В ТЕАТР

комораКам’янець-Подільський не має професійного театру, або, навіть, муніципального, який би працював на постійній основі, тому розвиток театрального руху в місті взяли на себе аматори. Купка людей, безмежно закоханих у театр, хочуть донести до масового глядача важливість та користь театральної культури.

Саме з цією метою був започаткований театральний фестиваль, на який приїздять зі своїми виставами колективи з різних регіонів України. 

- У такий спосіб ми популяризуємо театр та залучаємо максимальну кількість глядачів, які своїми оплесками та добрими словами підтверджують, що ми робимо потрібну справу, - каже організатор фестивалю і його ідейний натхненник Галина Коротенко. - Минулорічний фестиваль мав успіх і тому ми впевнені, що ІІ фестиваль «Комора» буде не менш цікавим для кам’янчан та гостей міста.

Театральний фестиваль «Комора» вже вдруге зустрічатиме кращі театральні колективи України з Києва, Чернівців, Нововолинська, Дніпра, Одеси, Рівного, Шостки, Полтави, Хмельницького, Кам’янець-Подільського, які з 14 до 17 жовтня презентуватимуть свої вистави глядачам. 

Організаторами фестивалю виступили громадська організація «Театральний простір», відділ культури та туризму РДА, народний театр «Тандем» при РЦКМ «Розмай».

Упродовж чотирьох днів у РЦКМ «Розмай», з 11:00 до 21:00, 15 колективів представлять на розсуд публіки 17 вистав. Ви побачите переможців минулого фестивалю та театри, які завітають до нас вперше. Також у програмі фестивалю різноманітні майстер-класи, творчі зустрічі, перфоманс під відкритим небом та дитячі вистави. 

Квитки можна придбати: вул.Князів Коріатовичів 25, офіс 215 «Нова Будова». Деталі за телефоном: 098-576-2228. Вартість квитків: на 4 дні - 120 грн, на 1 день - 50 грн. Кількість квитків обмежена.

Повна програма фестивалю буде найближчим часом. Слідкуйте за анонсами.


Теги: театральний фестиваль «Комора»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.