Перейти на мобільну версію сайту


20.10.2017

КАМ’ЯНЕЦЬ ЗУСТРІЧАЄ ІТАЛІЙСЬКОГО ПІАНІСТА ТА «ВАР’ЯТИ»

концерт«Сергій Борткевич та його містичне повернення в Україну» або «Український Рахманінов». Так зараз пишуть багато газет про геніального українського композитора, піаніста, педагога у вигнанні, який більш відомий за кордоном, аніж на своїй батьківщині.

Цього року виповнилося 140 років з дня його народження. Ювілейну дату відзначали в столиці України фестивалем, на якому лунали його твори в різних виконаннях, та на різних концертних майданчиках. У рамках Міжнародного музичного проекту Сергій Борткевич «не оминув» і Кам'янець-Подільський. 

27 жовтня, о 18:30, кам'янчани та гості міста матимуть змогу переконатися в геніальності композитора. Спеціальний гість концерту – італійський професор, піаніст Альфонсо Сольдано – автор книги, присвяченої життю та творчості С.Борткевича. Ідейники та ініціатори цього цікавого та важливого міжнародного проекту є учасниками концерту, це – аспіранти Національної академії ім. П.Чайковського Євген Левкулич та Темур Якубов.

Також 27 жовтня в актовій залі коледжу ПДАТУ, о 19:00, перше україномовне гумористичне шоу «Вар’яти» представить свою нову програму. Відомий шоумен, телеведучий і волонтер, котрий неодноразово бував у нашому місті й допомагав Центру розмінування, зі своєю командою знову виступить в Кам’янці-Подільському. Обіцяють, буде весело!


Теги: концерти, піаніст Альфонсо Сольдано, "Варяти"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.