Перейти на мобільну версію сайту


09.05.2014

КАМ’ЯНЕЦЬ СЬОГОДНІ І КОЛИСЬ

Не раз мені натрапляли на очі захоплюючі світлини із серії «Минуле у сучасному». Це виглядає настільки оригінально й по-новаторськи. На них можна простежити досить цікаві часові фотопаралелі: на одному місці, в одному приміщенні, але в різні часові відрізки - різні за функціонуванням установи; на фоні сучасного урбанізованого міста можна побачитибабюк.jpg ефектну панянку в ретро сукні та капелюшку чи елегантного пана з моноклем.  
Напевно, дійсно вартісні ідеї не залишаються без уваги, а тому щиро зраділа, коли дізналася, що фотоклуб «Погляд» 2 травня запросив охочих на презентацію виставки «Знай, де стоїш» молодого кам’янецького художника та фотографа Дмитра Бабюка, що відбулася в приміщенні Вірменської криниці. Митець на розсуд глядачів представив близько 40 світлин на кшталт два в одному: на кольоровому фото сучасного міста можна було побачити чорно-білий об’єкт того ж таки Кам’янця, але близько століття, а то й більше тому. Враження, я вам скажу, надзвичайні! Можна із легкістю простежити, як за роки змінилася Квітка на камені, чого набула, а що безслідно втратила.
Дмитро Бабюк зазначив, що найважче було шукати точки, звідки робився «перший» знімок. Хлопець планує і надалі працювати в цьому напрямку.

Теги: виставка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.