Перейти на мобільну версію сайту


15.03.2019

КАМ'ЯНЧАНИ В МОЛОДІЖНІЙ ЛІЗІ СМІХУ

лігаУ молодіжній Лізі сміху дитяча команда Кам’янця вразила журі.

12 березня в м.Вінниця відбувся фестиваль 2-ої Вінницької регіональної Ліги сміху. Учасниками фестивалю стали три команди гумористів із Кам’янця-Подільського: «Стархаус», «2 з половиною жінки» та «4х4». Усі вони показали вищий клас під час своїх виступів та зібрали масу овацій залу та посмішок тренерів.

Команда «Стархаус» стала однією із найяскравіших команд фестивалю вінницької «регіоналки» – її підтримували всі глядачі, а троє членів журі встали, обравши команду до участі в сезоні. Гумористи обрали тренером Івана Люлєнова, відомого публіці як члена команди «Стоянівка», котра двічі ставала чемпіоном Ліги сміху. 

Особливість команди «Стархаус» – те, що це практично єдина цілком дитяча команда, яка бере участь у Лізі сміху. Учасники: Віка Фроімчук, Влад Кондратов, Влад Дзьордзій, Маша Сіроцінська, Поліна Віник, Злата та Маргарита Мазур, Глєб Свирида, Влад Яловий, Сашко Ковалюк та Сашко Довгалюк. Керівник команди Наталя Онищук. Вік учасників – від 8 до 15 років.

Команда «Стархаус» дякує за наставництво редакторам Вінницької регіональної Ліги сміху Дмитро Голубєву та Рустему Ємерсалієву, а також за підтримку простору розвитку «Starhouse» і компанії «Нова будова».

Із фестивалю стартував другий сезон Вінницької регіональної Ліги сміху. До участі було відібрано 18 команд, з них 14 пройшло у сезон. Тренери сезону Він­ницької регіональної «Ліги сміху»: Ірина Сопонару – «Вінницькі»; Андрій Рибак – «Отдыхаем вместе»; Дмитро Балюк – «Вінницькі перці»; Віктор Розовий – «Загорецька Людмила Степанівна»; Дмитро Зелінський – «Отдыхаем вместе»; Вадим Новицький – «30+»; Іван Люлєнов – «Стояновка».

22 квітня відбудеться 1/8 фіналу, 1/4 – 30 вересня, 1/2 – 11 листопада, а фінал – 16 січня 2020 р.

Це не перші успіхи кам’янчан у гуморі. Нагадаємо, команда «Наш формат», яка стала одним із переможців Вінницької регіональної Ліги сміху, наразі грає у телевізійному сезоні «Ліги сміху», обравши тренером актора Юрія Ткача.

Теги: кам’янчани у молодіжній Лізі сміху

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.