Перейти на мобільну версію сайту


05.04.2019

ІЗ НОВОЮ КНИГОЮ ПРИЇДЕ ІВАН БАЙДАК

Байдак9 березня у Львові стартував Всеукраїнський тур нової книжки Івана Байдака «Чоловік з моїм іменем». Далі презентації відбулися в Ужгороді, Чернівцях, Івано-Франківську, Вінниці, Києві, Луцьку, Рівному. Також пройдуть в Хмельницькому, Дрогобичі та Коломиї. Завітає письменник зі своєю повістю, яка вийшла друком у видавництві «Vivat», і в Кам’янець-Подільський.

Українського прозаїка у місті над Смотричем зустріне Галерея мистецтв: презентація книги «Чоловік з моїм іменем» відбудеться 7 квітня о 15:00. Як зазначає письменник, зі своєю творчістю кам’янчан знайомитиме вперше. У Кам’янці-Подільському бував, але то було давно, ще на шкільній екскурсії. Тож зустріч із читачами нашого міста, яка відбудеться цієї неділі, для автора дебютна. Вхід вільний.

Чого поціновувачам творчості Івана Байдака слід чекати від його нової повісті? Вона розповідає про чоловіка на ім’я Родвелл Вільямс, замкнутого інтроверта та книголюба. Поховавши своїх батьків та переживши розлучення, він частіше пригадує події минулого: студентські роки, роботу в букіністичній крамниці та випадкову знахідку – біографічні рукописи невідомого автора. Таємничі рукописи не мають чіткого фіналу, доля автора невідома, а ще вони потрапляють до Родвелла в найважливіші моменти життя. Він ітиме шляхами таємничого автора й водночас розплутуватиме плетиво свого минулого… Інтригує, чи не так?

Додамо, що «Чоловік з моїм іменем» захоплює можливістю ввійти у світ себепізнання, світ, де переплітається минуле й майбутнє, а найкраща подорож починається, щойно отримуєш шанс повернутись на початок шляху.

Загалом твори Івана Байдака вирізняються складним психологізмом, оригінальним стилем, жанровою та стилістичною різноманітністю. Творчість письменника присвячена психології вчинків, мотивації дій та їх наслідків. Іван намагається увійти в людську підсвідомість і описати те, чому людина вчинила так чи інакше. Автор надає перевагу короткій прозі, де в стислому викладі можна розповісти історію, правильно її оформивши, і водночас чітко описати образи героїв та створити цікаву сюжетну лінію.

Серед найвідоміших творів автора – «Особисто Я особисто Тобі» (2013), «Рольові ігри» (2014), «Псевдонім» (2016), «Тіні наших побачень» (2017), «Назва тут не потрібна» (2018).

ДОВІДКА. Іван Байдак народився 3 березня 1990 в м. Чорткові Тернопільської області. Навчався в Гусятинській загальноосвітній школі (1996-2006), далі – на факультеті іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка (2006-2012, філолог, менеджер з масових комунікацій). Проходив професійні стажування у Віденському університеті та коледжі міста Монтеррей (Мексика). Учасник низки літературних фестивалів. Зокрема, таких як Львівський форум видавців, Київські лаври, Арсенал (Київ), фестиваль «Ї» (Тернопіль), «Artgnosis» (Вінниця), Targi Ksiazki (Краків), Miesiac Lwowski we Wroclawiu | Europejska Stolica Kultury (Вроцлав) та інших.


Теги: презентація книги Івана Байдака

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.