Перейти на мобільну версію сайту


05.10.2018

ГРАНДІОЗНА «SCHOLA MILITARIA»

фестивальЗавершився фестиваль історичної реконструкції «Schola militaria», залишивши після себе спогади про особливу військово-історичну атмосферу, смачну кухню, показові виступи реконструкторів, лучні турніри та дегустацію страв. 29-30 вересня в Кам’янці-Подільському пройшов ще один тематичний фестиваль «Schola militaria». Основні цьогорічні локації фестивалю – Стара фортеця, Ратуша, Старе місто і набережна річки Смотрич.

Відвідувачі заходу прослухали концерт гурту «Хорея козацька», лекцію про українське військо 17 століття, взяли участь у майстер-класі з приготування страв цього часу, побачили смолоскипну ходу від реконструкторів та найцікавішу і наймасштабнішу подію – відтворення бою між залогою замку та бунтівним полком іноземного строю. 

Піхота, вершники, артилеристи: близько 200 учасників військово-історичних товариств Польщі, Чехії, Білорусі та України творили на очах кам’янчан і туристів історію.
Це була рекордна кількість учасників за весь час існування фестивалю. Однак організатори впевнені, що справжні масштаби ще попереду.

Теги: фестиваль історичної реконструкції «Schola militaria»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.