Перейти на мобільну версію сайту


04.05.2018

«ГІЛЕЯ» – КРАЩА В НАРОДНІЙ ХОРЕОГРАФІЇ

гілеяШкільний ансамбль ЗОШ №6 «Гілея» неодноразово представляв наше місто на танцювальних конкурсах і фестивалях різних рівнів.

От і цього разу чарівне місто Чернівці 27-30 квітня проводило І Міжнародний фестиваль-конкурс народного танцю «BUKOVINA FOLKDAHCE», активним учасником і переможцем якого стала «Гілея» (керівник і хореограф Інна Гілевська, концертмейстер Федорович С.Ф.) 

На суд журі та глядачів було представлено три танці у різних вікових категоріях. Це український народний танець «Віз» (діти 7-9 років), хореографічна картинка «Печуть діти хлібчик» (діти 10-13 років) та український народний танець «Гопак» (діти 12-15 років).

Продемонструвавши високий рівень, дитячий ансамбль народного танцю «Гілея» в номінації народна хореографія отримав два Гран-прі та став лауреатом І премії за танець «Гопак». Дипломом фестивалю нагороджена «Гілея» і «За кращий сценічний костюм».

Величезна праця хореографа була відзначена дипломом фестивалю «За кращу хореографічну постановку» та подякою за плідну творчу співпрацю, високий професіоналізм та педагогічну майстерність, талан, підготовку талановитої молоді.

Школа пишається своїми вихованцями та чекає на нові злети творчості. А незабаром ансамбль «Гілея» отримає звання зразкового ансамблю.


Теги: "Гілея", Міжнародний фестиваль «BUKOVINA FOLKDAHCE»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.