Перейти на мобільну версію сайту


06.04.2018

ДИПЛОМ ОТРИМАЛИ ВИКЛАДАЧІ

мередіанУже вчотирнадцяте київська школа мистецтв ім.М.Вери­ківського приймала гостей з різних куточків України на Всеукраїнському музичному конкурсі «Класичний меридіан». Організатори намагалися все зробити для того, щоб конкурс став для всіх святом, радістю, «нагадуванням про сенс та красу життя на землі». 

У номінації «Академічний вокал» були представлені 84 солісти в 5 категоріях та 12 ансамблів у 4 вікових категоріях. Виступи конкурсантів оцінювали журі у складі відомих вокальних педагогів: О.Цапко, заслуженої артистки України, викладача сольного співу Житомирського музичного училища ім.В.Косенка; С.Леонтьєвої, викладача інституту мистецтв Київського університету ім.Б.Грінченка.

Журі та глядачі тепло і високо оцінили виступ вокального дуету викладачів у складі Марини Федорової (Кам’янець-Подільська дитяча хорова школа) та Ірини Драган (Кам’янець-Подільська міська дитяча музична школа ім.Ф.Ганицького), концертмейстер О.Пастух. Дует нагородили дипломом І ступеня і категорії «Викладачі».

 Наталія СТАСЮК. 


Теги: музичний конкурс «Класичний меридіан», вчителі хорової школи

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.