Перейти на мобільну версію сайту


30.11.2018

ДВІ ВИСТАВИ ВІД FRANCO-ТЕАТР

коломия5 грудня у Кам'янці-Подільсь­кому побуває Franco-театр одразу з двома виставами – дитячою «Маленька баба Яга», яка розпочнеться о 14:00, та дорослою – «Багіні» (о 18:00). Кам'янчани вже мали змогу познайомитися з творчістю цього колективу, адже два роки поспіль вони були учасниками театрального фестивалю «Комора». Минулоріч на розсуд глядачів вони презентували виставу «Дон Жуан з Коломиї», а цього року – «Квиток у життя».

Вистава «Багіні» – це музична комедія із сільського життя за п'єсою Наталії Уварової. Коли в селі не залишилось жодного чоловіка, який би міг задовільнити всі потреби сільської жінки, це стає справжньою катастрофою. Та якось до села повертається Танька, красуня, струнка і зваблива дівчина, за якою всі мужики «морду лиця» обертають, то це вже КІНЕЦЬ СВІТУ! Тільки от жіночої логіки ніхто ніколи не зрозуміє... Її просто не існує! Зате вони і огірочків засолять, і картоплю скопають, і дров нарубають, і по сто грам вип'ють. А що? Вони ж бАгіні! 

Музична казка для дітей та дорослих «Маленька баба Яга» – це чаклунська історія за мотивами одноіменної казки Отфріда Пройслера. Маленька Баба-Яга ще тільки вчиться чаклунству і наполегливо готується до іспитів, щоб стати справжньою відьмою. Їй допомагає вірний друг – Ворон Абрахас, а зла Тітка Румпумпель створює перешкоди. Та Маленька Баба-Яга ладна усе подолати, аби тільки потрапити в омріяний світ дорослих відьом. А можливо, треба залишитися серед людей і допомагати їм у біді добрим чаклунством? Який шлях обере для себе Маленька Баба-Яга?

Для довідки: мистецьке об’єд­нання «FRANCO-TEATP» – це перший професійний недержавний театр у Коломиї. Народився колектив 15 грудня 2016 року. За короткий період існування здобув авторитет та шанувальників в нашому краї. Його успіхи вже відомі театральній Україні. Колектив ініціював низку мистецьких проектів, які викликали зацікавленість фахівців та шанувальників театрального мистецтва в нашій області та за її межами.

Девіз FRANCO-TEATPУ – чесніть і відвертість в розмові з глядачем.


Теги: візити, Franco-театр

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.