Перейти на мобільну версію сайту


31.08.2018

ДЕБЮТ МАЕСТРО «КВІТКИ НА КАМЕНІ»

хорРепетиції, репетиції, репетиції... Не все було гладко: люди в поважному віці не завжди могли бути присутніми. А хор п’ятиголосий, не всім одразу вдалося вписатися в тональність, запам’ятати її. Та наш молодий худрук Юрій Савчук проявляв стриманість. Принаймні старався сприймати ситуацію спокійно, зважав, що ми в основному непрофесійні співаки, і досягнув гарного звучання наполегливою працею. Робив окремі заняття з чоловічим складом хору, опісля приєднував жіночий. Згодом хор зазвучав: виручала висока дисциплінованість, свідомість того, що маємо в області захищати честь нашого чудового Кам’янця-Подільського. А ще нам дуже імпонувала оцінка мера Михайла Сімашкевича: якось після виступу хору з концертом у мерії він натхненно заявив: «Я мав нагоду послухати пісні у виконанні золотого фонду нашого міста, нашу «Квітку на камені».

Слова очільника нашого міста зобов’язували нас виправдати високу похвалу. 23 серпня хор у повному складі (28 осіб) поїхав на обласний фестиваль ветеранської пісні, присвячений Дню Незалежності України.

Зал обласної філармонії, і ми – на сцені. Потужний хор «Квітка на камені» привернув увагу зовнішнім виглядом – яскравими костюмами дівчат та вишитими сорочками хлопців. Зазвучали акорди баяна і полилася ніжна мелодія ліричної пісні «Любий брате, маму бережи». Чарівність пісні забезпечили солісти Василь Денисюк та Микола Ткач, їм достойно вторив звучанням хор. І зал зірвався оплесками з вигуками: «Браво! Браво!».

Радів за нас очільник ради ветеранів міста Леонтій Рогаль. А хто ж ми? А ми такі різні за характерами, за професією, але об’єднані в одну дружню сім’ю її величністю піснею, яка допомагає творити, любити, жити! Поіменно: Валентина Клюс (колишня староста хору), Галина Пшенична, Ліма Саніцька, Ганна Шпильчук, Тетяна Уткіна, Ганна Козіцька, Катерина Ніколайчук, Катерина Кржемінська, Алла Новікова, Євгенія Кононенко, Ольга Кравець, Катерина Мамчур, Зоя Запорожан, Валентина Нагорна, Надія Касір, Микола Григоряк, Віктор Роїк, Василь Денисюк, Іван Кицюк, Микола Ткач, Вільям Олійник, Віктор Кірілов, Ярослав Романчишен, Анатолій Кондратенко, Раїса Дударевич, Алла Цибульська, Петро Конфедерат, Валентина Олійник, Ніна Мотушкова, Василь Максимюк.

Окремо зазначу про соліста і музиканта хору Миколу Ткача. Два роки він забезпечує поїздку хору настроєм свята. Чудовий, м’який баритон у власному супроводі на баяні створює атмосферу неповторності. Інженер-будівельник Ткач у пісні і музиці зодчий. Спасибі Вам, Миколо Степановичу, за вміння і бажання надати хору неповторності.

Ось такий у нас колектив, і він у руках молодої людини, художнього керівника Юрія Савчука, дебют якого був досить успішним цього року. «Квітка на камені» цвіти і будь запашною завжди!

Катерина МАМЧУР-ЛЯПОТА, староста хору.


Теги: фестивалі, дзвінкоголоса «Квітка на камені»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.