Перейти на мобільну версію сайту


26.02.2016

ЧОРНЕ МОРЕ «ЗАКИПІЛО»

18 лютого в Галереї мистецтв історичного музею-заповідника відбулося відкриття виставки фотохудожника Петра Ігнатьєва «Чорне море закипіло».

У експозиція Петра Дмитровича представлено 36 світлин знятих в Одесі, які демонструють рідкісне природне явище – «кипіння» Чорного моря. Неймовірне диво природи фотографу вдалося відзняти в перші дні січня, коли Одесу буквально Петро Ігнатьєвзасипало снігом. Саме з метою пофотографувати засніжене місто і поїхав фотохудожник, але завдяки щасливому збігу обставин отримав нагоду познімати ще й справжнє природнє диво.

Коли ж повернувся додому, побачив, що мережа Інтернет буквально рясніла повідомленнями про те, що Чорне море «закипіло». Як повідомляли ЗМІ, через зниження температури до -10оC море почало різко остигати, виділяючи при цьому пар. Додало ефекту і яскраве сонце, яке цього дня порадувало одеситів.

Тому про те, що потрібно організувати виставку, яка би презентувала кам’янчанам «кипляче» море, жодних сумнівів не було. І ось минулого тижня відкриття відбулося. Побачити експозицію першими завітали друзі фотохудожника, колеги, працівники К-ПДІМЗ та журналісти. Нова виставка Петра Ігнатьєва змінила у стінах Галереї мистецтв його попередню фотоекспозицію – «Золото Закарпаття».

Теги: Петро Ігнатьєв

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.