Перейти на мобільну версію сайту


20.12.2019

БРАТИ КАПРАНОВИ: МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ – БІБЛІОТЕКА

капранови14 грудня до Кам’янця-Подільсь­кого завітали відомі українські письменники, видавці, публіцисти брати Капранови, які презентували в центральній бібліотеці ім.Костя Солухи свій новий історичний роман «Паперові солдати».

Як наголосив Дмитро Капранов: «Ми з Тернополя, їдучи на Київ, традиційно не могли оминути Кам’янець-Подільський, щоб не завітати до наших давніх друзів. Тому ми зробили значне транспортне відхилення, і вкотре в стінах вашої бібліотеки відчуваємо таку надзвичайно приязну атмосферу спілкування».

А про що новий роман, в якому переплелися УПА і Голлівуд, Волинь і Каліфорнія, Сталін і Дісней? І що може поєднувати такі різні реальності? Про це дізналися учасники зустрічі-презентації, користувачі бібліотеки, добрі друзі та шанувальники творчості відомих київських письменників.

Спілкуючись з присутніми, письменники зробили огляд своїх видань, які можна було придбати тут же в бібліотеці. «Паперові солдати», «Справа Сивого», «Майдан», «Таємні файли», «Мальована історія України», «Веселих свят», «Кобзар 2000», «Щоденник моєї секретарки», «Історія нашої Церкви» – ось далеко не повний перелік творчих напрацювань невтомних і енергійних Братів.

До організації зустрічі долучились ГО «Кам’янець-Подільське об’єднання Товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка» та Всеукраїнська Ініціатива «Активна Громада» Кам’янця-Подільського від Інституту «Республіка».

Ми вкотре переконались, що Капранови не тільки талановиті, а й харизматичні українці. І сподіваємось, що вони обов’язково колись ще напишуть і про наш славний Кам’янець-Подільський.


Теги: презентація роману «Паперові солдати»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.