Перейти на мобільну версію сайту


14.10.2016

«АГРОУНІФЕСТ» ВІД ПДАТУ

програма-агро18-21 жовтня в ПДАТУ пройде  відкритий фестиваль-конкурс художньої творчості серед колективів та окремих виконавців навчальних закладів України під назвою «АГРОУНІФЕСТ-2016».

Упродовж 4 днів на учасників та гостей свята чекають різноманітні заходи, творчі зустрічі та конференції.

У вівторок, 18 жовтня, фестиваль розпочнеться об 11:00 із ярмарки вакансій. А о 17:00 студенти зіграють у Лігу сміху ПДАТУ на Кубок ректора.

У середу, 19 жовтня в актовій залі університету можна буде переглянути конкурсні виступи учасників фестивалю у номінації «Театральне мистецтво»    (11:00), «Інструментальне мистецтво» (12:00), «Декоративно-ужиткове мистецтво» (13:00), «Вокальне  мистецтво» (15:00), «Хореографічне мистецтво» (17:00). Завершиться день дискотекою-знайомством «У дружньому колі «АГРОУНІФЕСТУ-2016».

У четвер учасники та гості свята матимуть нагоду взяти участь у флешмобі «Я люблю ПДАТУ» та фотосесії «В полоні осені, кольорів і ПДАТУ». По вул.Шевченка пройде автопробіг з нагоди Дня автомобіліста та дорожника. От 11:00 розпочнеться урочисте відзначення 97-ої річниці з нагоди Дня заснування Подільського державного аграрно-технічного університету, а о 12:00 - гала-концерт переможців Відкритого фестивалю-конкурсу художньої творчості серед колективів та окремих навчальних закладів України «АГРОУНІФЕСТ-2016». О 13:00 пройде урочисте закриття, вручення нагород переможцям Відкритого фестивалю-конкурсу.

У п’ятницю, 21 жовтня, продукти й товари можна буде придбати під час ярмарки товарів сільськогосподарської продукції, яка розгорне свою діяльність з 9-ої ранку на майдані перед головним корпусом ПДАТУ. Завершить четвертий день фестивалю о 19:00 концертом заслуженої артистки України Ірини Федишин, який пройде в актовій залі ПДАТУ.

Теги: фестиваль-конкурс «АГРОУНІФЕСТ-2016»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.