Перейти на мобільну версію сайту


05.10.2018

25-ИЙ BOOKFORUM. ПОСТСКРИПТУМ

форумУ минулому номері «КЛЮЧА» ми вже розповідали про відвідини кам’янчанами ювілейного книжкового форуму у Львові. Але наразі є ще що додати.

З гарними новинами до Кам’янця-Подільського повернулося творче об’єднання «PHOENIX». Як повідомили його засновники, наразі тривають перемовини з письменницею, редакторкою книжкової серії «Теплі історії» Славою Світовою про проведення в нашому місті практикуму із написання кишенькових історій.

Із презентацією збірки «В.О.П.» (війною організовані поезії) планує завітати у місто над Смотричем і Артур Закордонець – письменник, дипломант «Коронації слова».

Також феніксівці зазначили, що на 25-му BookForum презентація нового роману Макса Кідрука «Де Немає Бога» наробила чимало галасу. Тож зустріч із письменником, яка відбудеться 5 жовтня в Галереї мистецтв, о 19:00, обіцяє бути неймовірно цікавою.

форум-1Окрім того, стало відомо, що збірка оповідань «Перше побачення», до якої увійшла історія «Чурчхела» кам’янчанки Віоліни Ситнік, очолила п’ятірку топ-продажів видавничого центру «Академії».

Загалом творчому об’єднанню «PHOENIX» ювілейне свято книги презентувало чимало ідей, проектів та пропозицій. Чим новеньким вони порадують кам’янчан, дізнаємось уже зовсім скоро.


Теги: книжковий форум

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.