Перейти на мобільну версію сайту


22.01.2016

ЗВІТУВАЛА ПОЛІЦІЯ

15 січня районні поліцмени підсумували роботу за 2015 рік. У нараді, окрім керівництва району, сільських та селищного голови, співробітників районного відділення поліції взяв участь заступник начальника ГУ Національної поліції у Хмельницькій області Сергій Мельник.

Із результатами роботи підрозділу за звітний період ознайомив начальник районного відділення поліції Василь Бродюк.

Зокрема минулого року в районі зареєстровано 5936 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. Кількість звернень до поліції зросла на 13,6%. За цей час розпочато досудове розслідування по 419 кримінальних правопорушеннях, з яких 175 тяжких та особливо тяжких. Із цієї кількості нерозкритими залишаються 200 злочинів. Серед найбільш поширених кримінальних правопорушень переважають крадіжки та шахрайства.
Заслухавши звіт поліцейських, слово мали сільські голови. Окремі з них нарікали на недостатню співпрацю із силовиками, особливо що стосується питання самогоноваріння, були побажання, аби дільничний інспектор постійно перебував на території, що обслуговує. З цього приводу Сергій Мельник повідомив, що наступним кроком у реформуванні поліції буде створення служби шерифів, які житимуть на території певної громади та слідкуватимуть за дотриманням там правопорядку.

Голова райради Борис Бец закцентував увагу на тому, що районне відділення поліції залишилося без інспекторів, які здійснювали нагляд за акваторією Дністра. Наразі водну поліцію передали в місто. Але питання, що там патрулювати, якщо основна водна артерія Дністер знаходиться на території району? Представник обласного керівництва запевнив, що це питання буде додатково вивчене.

Загалом намітилась позитивна співпраця між органами влади, самоврядування та правопорядку. Бажано на такі підсумкові наради запрошувати і громадськість району, або ж проводити виїзні засідання, хоча би в об’єднаних громадах.

Теги: поліція, районне відділення поліції

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.