Перейти на мобільну версію сайту


13.07.2012

ЖОРСТОКЕ ВБИВСТВО ЮНАКА

Уночі, 8 липня, в пров.Лагерний нелюд нещадно забив ногами юнака у переддень його 19-ліття. Що спонукало чоловіка до Павло Теплюктаких дій, достеменно невідомо. Наразі за даним фактом порушено кримінальну справу, її розслідують місцеві правоохоронці. Підозрюваний у вбивстві перебуває у ізоляторі тимчасового тримання (ІТТ). Він вже розповів слідству кілька версій, але всі вони зводяться до його непричетності до цієї жахливої події.
Тієї ночі хлопчина повертався з дискотеки. За однією із версій, був не сам, а в компанії товариша. Хлопці йшли по вул.Тімірязєва, голосно балакали та сміялися, а неподалік магазину «Хрещатик» нібито розбили скло. На шум вибіг мешканець одного із приватних будинків з пістолетом у руках. Він почав стріляти по хлопцях гумовими кулями, одному вдалося втекти, а от інший впав від удару кулі. Розлючений чоловік підбіг до хлопчини і почав нещадно бити його ногами. Потім затягнув на подвір’я (сліди крові від вулиці до будинку на це вказують), де й добив.
Перша версія, яку затриманий розповів міліціянтам, полягала в тому, що хлопчина нібито хотів проникнути в його житло, а чоловік змушений був оборонятися.
Сусіди, яких опитували правоохоронці, повідомили, що чули крики і те, що хлопчина благав, щоб його не вбивали. Звертався він не до одного чоловіка, тож, цілком ймовірно, що вбивці хтось допомагав. Також і досі не відомо, чи сам йшов юнак, чи в компанії друга.
Достеменно відомо лише одне: по-звірячому вбито молоду людину - бездушно, цинічно, жорстоко.
Затриманий вже був раніше судимий за розбійний напад, який перекваліфікували у вимагання. Під час відбування покарання прийняв мусульманство. Кажуть, після того став фанатиком своєї віри. У його помешканні було знайдено зброю. Хто зна, які думки рояться у його голові...
... Страшно жити, страшно ходити вулицями. Страшно, що завтра твій сусід запросто зможе вцілити у тебе з пістолета, і ніхто не прийде на допомогу. І сидітиме він у тюремній камері, мовчатиме чи придумуватиме різні версії свого нелюдського вчинку, а тебе вже не буде.
Життя дорожчає, падаючи в ціні...

Теги: Павло Теплюк, вбивство

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.