Перейти на мобільну версію сайту


17.08.2012

ЖИЛИ ВІЙСЬКОВИМ ЖИТТЯМ

15-17 серпня на базі факультету військової підготовки К-ПНУ ім.І.Огієнка пройшов Х ювілейний Всеукраїнський військово-патріотичний збір, приурочений до Дня незалежності України. Захід під гаслом «Моя країна - Україна!» проводиться Всеукраїнською громадською організацією «Громадський Рух «За Майбутнє» за підтримки Міністерства Оборони України.
У проекті взяли участь 250 хлопців і дівчат - учнів 10-11 класів та студентів 1-3 курсів вишів з різних регіонів України. Вони вперше протягом кількох днів жили життям військових строкової служби, ночували в казармах, харчувалися в солдатській їдальні.
Проект супроводжувався військовими та спортивними змаганнями, проведенням стройового огляду та конкурсом форм учасників, військовими навчаннями та культурно-масовою програмою. Також для учасників змагання були проведені екскурсії по навчальному полігону факультету, під час яких їм продемонстрували фортифікаційне містечко, водолазний військові (1).JPGкомплекс, Центр розмінування, машинодром.

НАВЧАЛИСЯ ВОДОЛАЗИ
Протягом майже місяця на факультеті військової підготовки К-ПНУ ім.І.Огієнка проходив водолазний збір з командирами водолазних підрозділів, інструкторами-водолазами для присвоєння, підтвердження та підвищення класної водолазної кваліфікації. За час збору, а військові.JPGце з 17 липня до 15 серпня, водолази вивчали та проводили практичні спуски у всіх типах водолазного спорядження. Зокрема, до Кам’янця з’їхалися представники військових частин Новоград-Волинського, Самбору, Білгород-Дністровського, Феодосії та Охтирки.
У ході тренувань та навчання водолази відпрацьовували наступні види вправ: рух по компасу, пошук та підйом боєприпасу, встановлення протибортової міни на об’єкт та інші. Усі водолази, які приїхали на збір, вкотре підтвердили професійність та відмінні результати.

Теги: військові, водолази

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.