Перейти на мобільну версію сайту


07.09.2012

ЗБИТКІВ НА 30 ТИСЯЧ

31 серпня, ближче до півночі, у будинку на вулиці Ладигіна, 1 сталася пожежа.
- Загорання виникло на кухні, - повідомив начальник сектору наглядово-профілактичної діяльності при управління Держтехногенбезпеки, майор служби цивільного захисту Віктор Клюс. - Імовірною причиною, швидше за все, є коротке замикання. За словами господарів оселі, прямі збитки від вогню становлять близько 30 тисяч грн.
На місце пожежі негайно виїхали усі служби, які могли надати будь-яку допомогу. Проте помешкання вогонь знищив так, що людей довелося тимчасово відселити.
Сьогодні багато небезпеки становить електропроводка, особливо в старих помешканнях. Люди свого часу робили проводку, але та потужність, яку вони закладали нині, набагато зросла, адже  з’явилося багато побутової техніки. Отож електромережа не витримує та загорається. Слід подбати про свою особисту безпеку і безпеку рідних, адже вогонь не шкодує нікого і ніщо.

САМ П’Ю, САМ ПАЛЮ
Як кажуть: «Було би смішно, якби не було б так сумно». Саме так можна оцінити ситуацію, яка сталася 3 вересня в селі Вербка на вул.Пушкіна. Подружжя посварилося. Чоловік, довго не думаючи, пішов обійматися з оковитою. Повернувшись додому, побачив, що всі його речі, зібрані на купку, лежать неподалік воріт. Та ще й дружина, щойно помітивши благовірного, почала волати, щоб той забирався з дому. Чоловік, довго не думаючи, рознервувався і підпалив купу власних речей, яка за мить спалахнула. А так як вона була чимала, то дістала своїм димовим крилом аж до мура, який, до речі, добряче закоптило.
- Рятувальники оцінюють подію, як навмисний підпал, - пояснює начальник сектору наглядово-профілактичної діяльності при управління Держтехногенбезпеки майор служби цивільного захисту Віктор Клюс, - Правда, складу злочину у цьому не вбачається, адже чоловік підпалив власні речі.

Теги: МНС, пожежа

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.