Перейти на мобільну версію сайту


20.11.2015

ЗБІГ ОБСТАВИН, ЧИ?!

Гучна кримінальна справа щодо вбивства 18-річного кам’янчанина Павла Теплюка, яку Вищий спеціалізований суд України повернув у Дунаєвецький районний суд на повторний перегляд через неправильне застосування частини статті Кримінального кодексу України Кам’янець-Подільським міськрайсудом, а саме: судді не побачили жорстокості вбивства юнака, навіть при наявності свідків, які особисто давали свідчення в судовому засіданні.

Таке враження, ніби хтось навмисне знущається над матір’ю Паші, його рідними, друзями, сусідами, свідками вбивства і взагалі - громадою Кам’янця.

Судове засідання, можливо, останнє перед дебатами, призначене на 13 листопада, не відбулося через неповний наявний склад суддівської колегії. І виною стала та ж Верховна рада, бо ще в березні виставила на сайті імена тих суддів, які підпадають під звільнення. Серед них опинилася суддя Кучерява, яка є членом суддівської колегії у справі вбивства Павла Теплюка. І якщо пересічні громадяни мають до цієї інформації доступ, то чому ж голова Дунаєвецького райсуду не помітив цього й не провів перерозподіл суддівської колегії. Здається ніби це робиться навмисне, аби ще більше познущатися над вбитими горем матусею та рідними Павла.

Отже судове засідання не відбулося через відсутність члена колегії. За словами головуючого судового засідання Олександра Маринчака, суддя не має повноважень, аби брати участь у судовому процесі. І якщо суддя візьме участь, то це буде підставою для скасування вироку.

За той час, який потерпіла сторона перебувала в залі судових засідань, підсудний як і завжди встиг обплювати людей, образливо висловлювався. Після оголошення головуючим про перенесення судового засідання на невизначений термін, як і годиться, присутніх видалили із залу, але не всіх. Правоохоронці дозволили поспілкуватися з підсудним його співмешканці та передати йому передачу, яку навіть не оглянули. І це при тому, що всі знають, наскільки небезпечний підсудний і якої біди він може наробити конвоїрам.

І ще напрошується вислів: «Солдат спить, служба йде», тобто поки підсудного будуть туди-сюди возити, так і тюремний термін ув’язнення закінчиться.

Я не знаю, як пояснити людям, куди йдуть їхні податки. Виявляється - на перевезення, охорону та утримання вбивць. А по справедливості має бути за принципом: «Око за око, зуб за зуб», і тоді люди будуть думати, чи варто чинити зло? Адже знатимуть, що кара наздожене і суспільству не потрібно буде утримувати в тюрмах убивць.

Теги: суд над Макоцеєм

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.