Перейти на мобільну версію сайту


02.03.2018

ЗАЯВУ ПОКОТИЛА ВНЕСЛИ ДО ЄРДР

У поліції пояснили, як будуть розслідувати справу за заявою довічника Івана Покотила. За словами речниці Хмельницького відділу поліції Світлани Свідерської, до Єдиного реєстру досудових розслідувань наразі внесено відомості за фактом перевищення службових повноважень. Інші вказані у заяві Івана Покотила статті кримінального кодексу, за рішенням суду, до реєстру не внесуть. Йдеться про зловживання владою та службову недбалість. 

Нагадаю, Іван Покотило поскаржився на дії колишніх працівників прокуратури, які, на його думку, причетні до зникнення одного тому справи. У цих документах, за словами ув’язненого, містяться свідчення відсутності в нього мотиву для вчинення злочину – замовлення вбивства.

Отже, за заявою Покотила внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. За іншим же фактом, за яким він звертається, чому не внесені відомості, судом було встановлено, що ці відомості стосуються одних і тих же обставин, які вже є предметом дослідження в діючому кримінальному провадженні. Тому їх приєднали до ЄРДР.

Теги: ЄРДР, внесення до режстру

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.