Перейти на мобільну версію сайту


29.01.2016

ЗАМІСТЬ ПАСПОРТА - ID-КАРТКИ

Нарешті анонсована видача нових паспортів у формі пластикової картки (ID-картки) почалася й у нашому регіоні. Наразі картки можуть отримати 16-річні українці, які оформляють паспорт вперше.
Про те, як проходить видача документів, що посвідчують особу, розповідає завідувач Кам’янець-Подільського районного сектору УДМСУ в Хмельницькій області Валерій Собачинський.

- Новий документ, так звана ID-картка, представляє собою пластикову картку, яка містить вбудований електронний носій інформації, на який записуватиметься інформація про біометричні дані власника документа, - розповідає Валерій Іванович. - Він більш захищений від підробок. Наразі картки видаємо громадянам, які досягли 16-річного віку. Новий документ виготовляється безкоштовно. Для його оформлення особі необхідно звернутись до територіального підрозділу міграційної служби за місцем реєстрації та мати із собою свідоцтво про народження. Додатково, але не обов'язково, особа може надати ксерокопії паспортів батьків для підтвердження (уточнення) місця реєстрації.

- Валеріє Івановичу, окрім 16-річних, хто ще може скористатись цією адміністративною послугою?

- На розгляді Верховної Ради знаходиться законопроект №3224 «Про внесення змін до деяких законів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», після ухвалення якого міграційна служба зможе оформляти паспорт громадянина України всім охочим.

- У яких територіальних підрозділах вже встановлено обладнання, необхідне для оформлення паспорта у вигляді ID-карти?

- На сьогодні воно є в 10-ти територіальних підрозділах міграційної служби області - Кам'янець-Подільський, карткаШепетівський та Хмельницький міські відділи, Кам'янець-Подільський, Красилівський, Летичівський, Старокостянтинівський, Полонський, Славутський, Ярмолинецький районні сектори. До речі, міський відділ ДМС, що знаходиться за адресою: вул.Данила Галицького, 6, із 1 лютого оформлятиме не лише ID-картка, а й паспорти для виїзду закордон.
 
- Який термін виготовлення ID-картки та термін дії?

- Такий паспорт виготовляється за 10 днів у терміновому порядку та 20 робочих днів у звичайному порядку. Термін дії документа становить 10 років.

- Яка інформація буде записана на електронний носій?

- Це будуть персональні дані власника документа, зокрема оцифроване обличчя, оцифрований підпис, інформація щодо місця проживання особи та сімейний стан.

Теги: ID-картка, паспортний стіл

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.