Перейти на мобільну версію сайту


17.04.2015

ЗАМАСКОВАНИЙ ЗАЛ

Днями до міськвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що в приміщенні колишнього магазину «Дари полів», що на вул.Князів Кориатовичів, працює зал з гральними автоматами. На місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка виявила, що дійсно зал підпільний ігровий залфункціонує, але там працюють комп’ютери.

У приміщенні було чимало молодиків, які сиділи перед увімкненими екранами, в залі було накурено, хоч сокиру вішай. Вікна щільно закриті пластиком, жодної шпаринки, та й вентиляція, напевне, тут відсутня.

До послуг відвідувачів залу на 37 посадкових місць був міні-бар. Молода жінка, яка обслуговувала відвідувачів до появи міліції, раптом почала заперечувати, що вона там працює, мовляв, просто зайшла попити кави. Адміністраторів, менеджерів, представників власника там теж не виявилося.

Оперативники довго й безрезультативно намагалися встановити власника, але лише після того, як вони взяли пояснення майже у всіх відвідувачів, з’явився молодий чоловік і почав вимагати від правоохоронців і журналістів залишити приватну територію інтернет-кафе, погрожував усім прокуратурою та судом.

Та, як виявилося, приміщення не є приватною власністю, адже воно з початку цього року перебуває в оренді, термін якої закінчується в травні. «Начиння» інтернет-кафе теж знаходиться в оренді. Що ж до вивіски на закладі, то чоловік пояснив, що її зняли, аби замінити на іншу, яка відповідатиме корпоративним вимогам. Також представник власника забороняв журналістам фотографувати у громадському закладі, мовляв, це є втручання в особисте життя. Та незрозуміло, як у закладі, де є доступ для великої кількості людей, може бути приватне життя?

Правоохоронці вирішили демонтувати комп’ютери й доправити їх на експертизу, бо є підозра, що не одна родина вмилася сльозами після відвідин інтернет-кафе їхніми рідними.

Підтвердженням цього стала інкогніто-розповідь одного відвідувача, який користувався послугами залу. Він сказав: «Я рідко тут буваю, бо це сильно б’є по кишені».

Теги: ігрові автомати

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.