Перейти на мобільну версію сайту


18.01.2013

ЗА РОБОТОЮ - СОЦІАЛЬНИЙ ПАТРУЛЬ!

Зважаючи на погіршення погодних умов, з 11 січня продовжив свою роботу соціальний патруль. Як повідомив з цього приводу провідний фахівець служби цивільного захисту в м.Кам’янець-Подільський та районі ТУ МНС у Хмельницькій області Руслан Нездолій, на території міста працює 3 бригади, до складу яких входять співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій, соціальних служб, міліції, медики та Товариства Червоного Хреста.
15 січня до роботи соціального патруля долучилися і журналісти. Маршрут руху - Соц патрул2.JPGзалізничний вокзал, автовокзал, ринок – було обрано невипадково, адже саме в цих місцях спостерігається найбільше скупчення людей без постійного місця проживання, які можуть потребувати допомоги.
Під час рейду безхатченкам за потреби надавалася медична та психологічна допомога, видавалисч теплі речі, зібрані небайдужими громадянами через Товариство Червоного Хреста. Усіх, хто бажав, доправляли як у стаціонарні, так і в мобільні пункти обігріву.
Служба цивільного захисту ТУ МНСУ закликає всіх у період низьких температур при потребі звертатися до пунктів обігріву, де можна тимчасово зігрітися, попити гарячого чаю та перекусити.

Теги: соціальний патруль, МНС, Руслан Нездолій

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.