Перейти на мобільну версію сайту


26.04.2019

ЗА ГРАТИ НЕ ПОТРАПИЛИ

справи10 квітня у справі щодо привласнення бюджетних коштів шляхом підроблення офіційних документів суд виніс вирок.

Ще в жовтні 2015 року фізична особа-підприємець з метою привласнення бюджетних коштів затвердила акти здачі-прийняття робіт, однак кабінки для таємного голосування на дільничних виборчих комісіях чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів не облаштувала, згідно з укладеними договорами з Кам’янець-Подільською міською та районною виборчими комісіями. У результаті на дільничних виборчих комісіях використовувалися кабінки для таємного голосування, що були виготовлені з матеріалів, які використовувалися при проведенні попередніх виборів та були надані адміністрацією установ, в яких розміщувалися ДВК, а підприємець привласнив бюджетні кошти на суму 156 98 грн. Про це повідомила Кам'янець-Подільська місцева прокуратура.

Такі протиправні дії були проведені за підтримки голови виборчої комісії, яка не перевірила виконання роботи підприємця і затвердила акт здачі-прийняття робіт.

За результатами проведення досудового розслідування 31 травня та 26 вересня 2016 року до Кам’янець-Подільського міськрайонного суду направлено обвинувальні акти за ознаками неналежного виконання службовою особою своїх обов’язків і несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди державним інтересам. Тобто було вчинено злочини передбачені ч.ч.1, 3 ст.191, ч.ч.1, 3, 4 ст.358, ч.1 ст.367 КК України. На суді обвинувачені свою вину визнали повністю, із фізичною особою-підприємцем укладено угоду про визнання винуватості.

Отже, суд прийняв рішення позбавити волі підприємця на тривалий термін з можливістю виправлення без реального відбування покарання під час іспитового строку, а щодо обвинуваченої кримінальне провадження закрито у зв’язку із закінченням строків давності.


Теги: судові справи

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.