Перейти на мобільну версію сайту


11.04.2014

ЗА ГОДИНУ - ТРИ ХАБАРІ

Відео з такою назвою днями з’явилося в Інтернеті. Все б нічого, якби головними героями зйомок не виступили кам’янецькі даішники - двоє працівників ДПС взводу з обслуговування стаціонарного поста ДАІ.
Першим у кадр потрапляє водій КамАЗу, в якого даішник професійно бере хабар: акуратно ховає складену купюру в долоні, прикриваючи її жезлом. Наступну вантажівку зупиняє інший даішник і так саме майстерно збирає данину. Він же через якийсь час зупиняє ще один вантажний автомобіль. Хабарі передавалися державтоінспекторам разом із водійськими документами.
Відео зняли й виклали в Інтернет активісти хмельницького «Дорожнього контролю». хабар.jpg
«За час работы три факта взяток... Что изменилось с приходом нового руковоства ДАИ??» - риторичне запитання.  
По коментар ми звернулися до новопризначеного начальника обласного управління МВСУ Олександра Розізнаного.
- Наразі державтоінспектори відсторонені від виконання службових обов’язків, проводиться перевірка, - зазначив Олександр Григорович - На мою думку, такі відеосюжети дескридитують міліцію. Те, що державтоінспектору давали хабара, не задокументовано належним чином. Проте, якщо факт хабарництва буде доведено, то хабарники будуть відповідати за законом.
За стільки років безкарності й вседозволеності так по-дурному попастися на хабарі... Цікаво, що державтоінспектори особливо не ховалися, збираючи дань. Зрештою, навіщо ховатися, коли вся країна потонула в корупції. Чи вдасться правоохоронцям, заплямувавши честь мундира, вийти сухими з води?

Теги: хабар, ДАІ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.