Перейти на мобільну версію сайту


18.01.2013

З КРИГОЮ - БЕЗ ЖАРТІВ

Незначна відлига після новорічних морозів загрожує трагічними випадками, які можуть статися з людьми, що проводять вільний час із вудкою на кризі. З початку року в державі за різних обставин льодяна пастка забрала життя двох людей. Разом з тим, 17 рибалок вдалось врятувати. Так, 31 грудня на водосховищі-охолоджувачі Хмельницької АЕС, поблизу міста Остріг Рівненської області, відкололася крижина, на якій перебували 17 рибалок. Негайно на місце події прибули рятувальники МНС на 820833756.jpgнадувних та моторних човнах з рятувальними засобами. Всіх 17 осіб було врятовано, ніхто з рибалок не постраждав та за медичною допомогою не звертався.
На щастя, у Кам’янці-Подільському та районі в новому році не було жодного трагічного випадку на воді. Та не зайвим буде нагадати про правила безпеки на водних об’єктах взимку як рибалкам зі стажем, так і новачкам.
Як зазначив з цього приводу провідний спеціаліст Служби цивільного захисту ТУ МНСУ в Хмельницькій області Руслан Нездолій під час спільної рейдової перевірки річки Дністер, краще попередити, аніж ліквідовувати наслідки біди.
На сьогодні найбільш небезпечною крижаною водоймою є Дністер. Щодня на її берегах можна побачити затятих рибалок та групи підлітків, що катаються на ковзанах.
Під час рейду розповсюджувались попереджувальні листівки з правилами поводження на кризі, способами рятування та надання першої медичної допомоги. Не обійшлось без повідомлень громадян про сумну статистику та те, що кожен із них не застрахований від нещасного випадку і будь-якої миті може стати заручником захоплення чи пустощів.  
Користуючись нагодою, працівники служби цивільного захисту вкотре звертаються до кам’янчан з проханням бути вкрай обережними під час перебування на кризі. Вихід на лід дозволяється лише в тому випадку, якщо товщина криги не менше 7-10 см. Крім того, кожен рибалка повинен мати засоби самостійного порятунку та бути обізнаним щодо поводження на кризі. В жодному разі не дозволяйте дітям самостійно без нагляду дорослих бавитись на крижаному вбрані водойми. Бережіть своє життя та життя близьких!

Теги: МНС, правила безпеки

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.