Перейти на мобільну версію сайту


05.04.2013

З 10 КВІТНЯ - «НЕРЕСТ»

У зв’язку з наближенням весняно-літнього періоду, тереторіальними органами рибохорони встановлюється заборона на вилов риби та інших водних живих ресурсів на водних об’єктах України в період нересту. Однак правопорушники ігнорують вимоги, чим завдають великої шкоди відтворенню рибних запасів у рибогосподарських водних об’єктах, використовуючи при цьому заборонені знаряддя вилову: сітки, фатки, накидки, електрострум, вибухові речовини тощо.
Як повідомив заступник начальника райвідділу міліції Олексій Атаманчук, з 10 квітня забороняє вилов риби в Дністровському водосховищі в період нересту. Окрім того, на період нересту нерест.jpgвведенно мораторій на промисловий вилов риби.
- На території району створені рейдові мобільні групи по боротьбі з браконьєрами, - зазначає Олексій Петрович. - З 10 квітня до 19 червня включно забороняється вилов риби в усіх водосховищах. З 10 квітня до 29 травня включно забороняється вилов у всіх інших річках та їх кореневих водах, а в придаткових та Дністровському водосховищі - з 10 квітня до 9 липня.
У водоймі – охолоджувачі Хмельницької АЕС заборона на вилов риби триває з 1 квітня до 9 червня. У кореневих водах усіх інших річок – з 10 квітня до 30 травня, а в придаткових - з 10 квітня до 9 липня. Вилов раків у всіх рибогосподарських водних об’єктах заборонено з 10 квітня до 9 липня.

Теги: нерест-2013

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.