Перейти на мобільну версію сайту


11.05.2012

ВЛАСНИЦЯ «КСЕНІЇ» ПОДАСТЬ НА ПОЖЕЖНИКІВ ДО СУДУ?

І хоча з моменту пожежі ресторанно-готельного комплексу «Ксенія», що на Підзамчі, минуло майже два тижні, розмови та плітки навколо цієї події не вщухають і досі. Найбільше питань та докорів лунають на адресу рятувальників, мовляв, пожежу можна було локалізувати та не допустити таких грандіозних масштабів її розгорання.
Свою думку з цього приводу побажав висловити колишній начальник управління МНСУ в Хмельницькій області Валентин Янішен. За багаторічну службу він як ніхто знає всі тонкощі пожежогасіння та проведення подібних операцій. У розмові із нами Валентин Іванович однозначно запевнив, що гасіння пожежі в «Ксенії» рятувальники провалили.
Причиною такого він називає кілька факторів. Насамперед, було неправильно проведено розвідку. Як наслідок, неправильно оцінено ситуацію та зроблено перші неправильні дії.
янішен.JPGЗавданням пожежників є не лише рятування людей, а й ліквідація пожежі, недопущення її розгортання та поширення. І одне, і друге здійснюються одночасно.
- Мені соромно за моїх колег, - зазначив Валентин Янішен. – Разом з тим, мені соромно перед людьми, бо, відверто, важко пояснити, чому до приїзду пожежних горить, до прикладу, 30 квадратних метрів, а після їхнього гасіння залишається знівеченою площа у десять разів більше. Люди все це бачать і все це розуміють.
Зважаючи на цей коментар, підозри щодо неправильних та неефективних дій рятувальників під час гасіння пожежі у «Ксенії» набувають правдивості. Що, в свою чергу, може бути підставою для того, аби власниця готельного комплексу Галина Локай звернулася з позовом на пожежників до суду. Чи піде Галина Адамівна шукати правди в Феміди, поки що не відомо. Принаймні, під час телефонної розмови вона казала, що подумає з цього приводу.

Теги: пожежа, кримінал, ксенія, Локай

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.