Перейти на мобільну версію сайту


15.03.2013

«ВІЗИТ» ВИЯВИВСЯ ВДАЛИМ

Правоохоронці проводять операцію «ВІЗИТ». Про це повідомляє заступник начальника райвідділу міліції з громадської безпеки Олексій Атаманчук. У ході операції дільничні інспектори райвідділу відвідують помешкання громадян та роздають власні візитівки, щоб у разі потреби жителі району мали до кого звернутися по допомогу.
Дільничі інспектори міліції, як ніхто з правоохоронців перебувають у тісному зв’язку з населенням. Часто за результатами їхньої роботи громадяни оцінюють діяльність усієї міліції.
Якщо дільничий інспектор на своєму місці, то на його дільниці порядок, немає злочинів та правопорушень. У прийомні дні, а вони, зазвичай, бувають у вівторок, четвер та суботу, двері службових кабінетів міліціянтів не зачиняються. Сюди приходять люди зі своїми бідами та проблемними питаннями. Як свідчить статистика, більшість звернень громадян до дільничного інспектора містять відомості про сімейні негаразди на побутовому ґрунті та спірні питання між сусідами щодо користування землею, комунальним майном тощо. Вирішення проблеми побутових конфліктів для дільничного інспектора є найбільш болючим питанням. Сьогодні подружжя свариться, п’яний чоловік ображає дружину, голосно кричить, а завтра, коли на нього складено адміністративний протокол за дрібне хуліганство чи за порушення Закону України «Про попередження насильства в сім’ї», накладено стягнення у вигляді штрафу чи суддею візит.jpgвинесено постанову про адміністративний арешт до 15 діб, вони вдвох приходять до правоохоронця і заявляють, що помирилися...
Які ж завдання покладені на дільничного інспектора на адміністративній дільниці? Це, перш за все, забезпечення особистої і майнової безпеки громадян, охорона громадського порядку, попередження і припинення злочинів та адміністративних правопорушень, активна участь у розкритті злочинів, вчинених на території, яку він обслуговує, проведення профілактичної роботи серед осіб, схильних до вчинення злочинів та інших правопорушень, надання в межах своєї компетенції допомоги громадянам, посадовим особам, підприємствам, установам, організаціям і громадським об’єднанням у здійсненні їх законних прав та інтересів.
Приблизно 90 відсотків робочого часу дільничний проводить на своїй дільниці, а співпраця його з населенням дає позитивні результати.
- 9 березня до райвідділу міліції надійшло повідомлення про крадіжку з житлового вагончика, який знаходиться поблизу с.Залісся-2, поруч зі ставом, - розповідає Олексій Атаманчук. - З вагончика було викрадено особисте майно, загальною вартістю 530 гривень. Ця територія знаходиться у підпорядкуванні старшого дільничного інспектора міліції капітан міліції Ігоря Камінського. Під час проведення операції «ВІЗИТ» Ігор Валерійович отримав інформацію від жителів села Залісся-2 про причетність до скоєння крадіжка майна місцевого жителя. Під час перевірки інформація підтвердилася, і злочин було розкрито. Наразі за даним фактом проводиться досудове слідство.

Теги: операція "Візит", райвідділ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.