Перейти на мобільну версію сайту


10.07.2015

ВБИВЦЯ ПАШІ ТЕПЛЮКА ПРОДОВЖУЄ ШОУ

Вчора виповнилося 3 роки від дня вбивства 18-річного юнака Павла Теплюка. Міліція доклала максимум зусиль, аби затримати вбивцю хлопчини і щоб його покарали за заслугами. Але й кам’янецькі судді теж «потрудилися», аби дати вбивці можливість відсидіти невеликий термін.

Вони навіть не зважили на постійні погрози фізичною розправою в залі суду, зухвалою поведінкою особливо небезпечного злочинця щодо свідків злочину того трагічного дня та простих кам’янчан, які підтримують родину Теплюків у важкий час. Навіть крізь пальці пропустили погрозу у свій бік. 

Чомусь правосуддя досі не може винести вирок. Таке враження, що ми всі потрапили в театр абсурду: нормальні, законослухняні люди не можуть вирватися із багнюки, в яку затягує їх злочинець, відібравший життя дитини.

Уже три роки продовжується шоу століття, в якому всіма керує вбивця... Останні суди взагалі були найвидовищнішими. Крім того, що вбивця із-за грат керує судовим засіданням, скеровує дії своєї групи підтримки, намагаючись зіштовхнути дві релігії - православну і мусульманську - він може дозволити собі не вийти з камери, бо ще не помолився, плювати на людей, які перебувають у судовій залі.

Останнє судове засідання, яке відбулося 2 липня, ще раз довело недолугість і неспроможність судової системи та правосуддя. Цього разу в суд замість свідків, які з різних причин не можуть свідчити, викликали дільничного інспектора, котрий привіз письмові покази свідків. Але це не сподобалося оскаженілому злочинцю. Коли правоохоронець виходив із судової зали, підсудний схопив його за руку і почав виломлювати. На щастя, представникам судової міліції вдалося врятувати руку колеги. Та шоу на цьому не закінчилося: коли судді оголосили перерву і розпорядник попросив залишити залу, прихильники вбивці за його командою почали погрожувати навколишнім, відмовляючись вийти з приміщення.

А підсудний у клітці бив ногами по залізних прутах, термосав їх руками, робив якісь акробатичні трюки... Довелося вкотре викликати опергрупу та відкладати розгляд справи.
Черговий трюк, як затягнути справу. Крім того стало відомо, що в усі інстанції вбивця розіслав скарги на дії працівників «Грифона», які намагалися запобігти конфлікту без застосування спецзасобів.

Судові засідання тривають. Мерзотник продовжує знущання. Судді майже три роки слухають справу. Чи вистачить сил дунаєвецькій Феміді прийняти законне рішення?
Наступне судове засідання відбудеться 14 липня.

Теги: суд над Макоцеєм

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.