Перейти на мобільну версію сайту


03.01.2014

ВАНДАЛІВ СПІЙМАЛИ НА ГАРЯЧОМУ

Черговий наряд по адмінбудинку міської ради з патрульної служби на гарячому спіймав двох студентів-вандалів: Віталія Бойко (навчається в К-ПНУ, родом із Зборова Тернопільської області) та кам’янчанина Андрія Петрука (студент індустріального коледжу), яким, напевне, не було що робити, і вони пообдерали з ретро-автомобіля «Победа», що встановлений на Соборній навпроти центрального відділення пошти, стрічку підсвітки.
Такий ганебний вчинок не має виправдань, як і не має його крадіжка прапорів - державного і Євросоюзу з майдану Відродження в ніч на 13 грудня. Виявляється, неповнолітньому вони знадобилися для поїздки в Київ на Євромайдан. От і виходить, що ми збираємося в Євросоюз, а поводимо себе як...
Ще один ганебний випадок стався напередодні Нового року. Гарне вбрання ялинки, котру прикрасили біля «білої хати» якісь вантали порозтаскували по своїх домівках.
Невже під кожен стовп потрібно ставити міліціонера, щоб не цупили чуже. Коли нарешті ми станемо свідомими і зрозуміємо, що все, що робиться в місті, це для нас із вами, і його потрібно берегти і примножувати, а не присвоювати чи ламати.
- Прикро, що тоді, коли ми намагаємося говорити про європейські цінності, прагнемо жити в цивілізованому та демократичному суспільстві, зіштовхуємося із такими ганебними випадками, - зауважив на прес-конференції заступник міського голови Василь Сукач.

Теги: вандали

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.