Перейти на мобільну версію сайту


13.04.2012

УВАГА, МОПЕД!

З настанням весняно-літнього періоду на вулицях та дорогах Кам’янеччини спостерігається помітне зростання кількості мопедів та велосипедів. Це й не дивно: досить простий у керуванні апарат за доволі доступною ціною приваблює багатьох бажаючих покататися «з вітерцем». За кермом скутера можна побачити як підлітків, а часто й дітей, так і пенсіонерів. Здавалося б, винайдено нарешті ідеальний транспортний засіб, однаково зручний для всіх…moped.jpg
Та, як виявилося, більшість ДТП стається за участю цієї категорії учасників дорожнього руху.
З метою посилення контролю за забезпеченням безпеки дорожнього руху на вулично-дорожній мережі, зниження рівня аварійності та недопущення загибелі і травмування учасників дорожнього руху у ВДАІ райвідділу міліції оперативно-профілактичні заходи серед учасників дорожнього руху.
Як повідомив старший інспектор ВДАІ райвідділу міліції Вадим Гораш, крім цього проводиться широка роз’яснювальна робота в автопідприємствах, кооперативних гаражах і платних стоянках автомототранспорту щодо правової відповідальність за порушення Правил дорожнього руху України, доводиться кожному присутньому стурбованість і тривогу за стан аварійності за участю пішоходів та учасників дорожнього руху які керують вело-мототранспортом.

Теги: ДАІ, мопед, ПДР

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.